d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Volba Prezidenta
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 8
Joined: Feb 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 8 2008 09:08pm
Si senor
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 9 2008 01:41am
Quote (Killer111 @ Sat, Feb 9 2008, 12:33am)
a V kráječ ti nestačí ? biggrin.gif


tyve ... cokoliv henklbach wink.gif

Quote (MrReaper @ Sat, Feb 9 2008, 12:03am)
mno, pokud mám mluvit za sebe tak Klaus ftw! Švejnarem jenom podpoříme náš "proamerický" vzhled politiky... a to je podle mě pěkná zhovadilost... měli bysme tíhnout spíš k severským zemím nebo anglii, tam jsou aspoň skvěle fungující systémy a lidi tam jsou chytřejší imho (sry za ty kecy, ale podle me to tak fakt je)


No nikdy nemuzem bejt uplne jak ty seversky staty ptz sou tal socialni staty ze my bysme to s nasima cikanama nrutahli wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 9 2008 02:35am
Švejnar mi přijde jako takovej trotlík, Klaus jako má taky svoje mouchy, ale určitě lepší než Švejnar.
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 9 2008 03:39am
sorry ale svejnar je vul podle me nevim odkud ho vytahli z jake rite ale kdyz tu nezije tak co sem chodi prezidentovat nestaci mu plat v americe?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 9 2008 04:03am
VLADKA NA VAS!!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 9 2008 06:01am
Quote (alda @ Sat, 9 Feb 2008, 10:39)
sorry ale svejnar je vul podle me nevim odkud ho vytahli z jake rite ale kdyz tu nezije tak co sem chodi prezidentovat nestaci mu plat v americe?


nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 9 2008 06:18am
Quote (st3pix @ Sat, Feb 9 2008, 01:01pm)
nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.


fu mg asi sem o nem nikdy necetl a nevidel s nim zadne debaty proste se mi nelibi a svejnara si strc klidne za oko nemam ho rad ... biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 9 2008 06:30am
K čemu je potom tento TOPIC když každého za názor zkritizujete...
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 9 2008 08:04am
Quote (st3pix @ Sat, 9 Feb 2008, 13:01)
nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.


konecne nekdo inteligentni..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 9 2008 09:01am
Quote (ghetofu @ Sat, Feb 9 2008, 01:30pm)
K čemu je potom tento TOPIC když každého za názor zkritizujete...


tj jen výměna názorů.. bez toho by to nešlo

Quote (st3pix @ Sat, Feb 9 2008, 01:01pm)
nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.


1. nemusí bejt každýmu jasný že je Švejnar lepší než Klaus..
2. kdyz ma nekdo jinej nazor nemusi bejt hned debil
3. ne kazdej kdo se stavel proti komunismu je nakej borec... ne kazdej kdo podepsal chartu je borec, tydle veci nic nedokazujou... jen ze si ty lidi radi pridelavali problemy

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll