Quote (ghetofu @ Sat, Feb 9 2008, 01:30pm)
K čemu je potom tento TOPIC když každého za názor zkritizujete...
tj jen výměna názorů.. bez toho by to nešlo
Quote (st3pix @ Sat, Feb 9 2008, 01:01pm)
nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.
1. nemusí bejt každýmu jasný že je Švejnar lepší než Klaus..
2. kdyz ma nekdo jinej nazor nemusi bejt hned debil
3. ne kazdej kdo se stavel proti komunismu je nakej borec... ne kazdej kdo podepsal chartu je borec, tydle veci nic nedokazujou... jen ze si ty lidi radi pridelavali problemy