d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo > Lepší To Rozebrat
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,649
Joined: Aug 21 2007
Gold: 217.00
Feb 1 2008 11:58pm
Quote (otko @ Fri, Feb 1 2008, 11:14am)
sob zapiera svoje zmyslanie ^^


Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 2 2008 01:50am
Quote (Josefista @ Sat, 2 Feb 2008, 01:31)
LOL LOL LOL, ja viim o EMOgayich vsechno ale nepovim, todle se mi hezky cte... zvlast kdyz sem nadranej smile.gif jen tak dal... btw rules existujou-- je jich myslim 51-2 ... fakt prdel... na netu je vsechno. Dokonce mam skvelej obrazek emo hitlera. Sou to curaci, dobrou wink.gif


myslíš toho jak má v charteru vagina?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll