d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Snooker > Hra Ktera Me Okouzlila
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 26 2008 11:57am
Quote (Josefista @ Sat, 26 Jan 2008, 18:42)
ja to vidim poprve, jaky sou pravidla?

Esli se mi to nezda ak musi kazdy kolo dat tu cernou +1 jednu libovolnou a ke konci to tecko a uzavrit cernou... to je cely?


nene ... musí dát červenou a pak může hrát jakoukoli jinak barevnou, ale každá z nich je jinak bodovaná....

www.snooker.cz


měli by tam být aj pravidla smile.gif
e: j jsou ... download / ostatní / pravidla snookeru

This post was edited by FF-speed on Jan 26 2008 11:59am
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 26 2008 05:04pm
Quote (FF-speed @ Sat, Jan 26 2008, 05:57pm)
nene ... musí dát červenou a pak může hrát jakoukoli jinak barevnou, ale každá z nich je jinak bodovaná....

www.snooker.cz


měli by tam být aj pravidla smile.gif
e: j jsou ... download / ostatní / pravidla snookeru


presne ako kolega povedal najcastejsie sa cervena konbinuje s ciernou lebo cierna je za 7 bodov potom je tusim ruzova za 6 modra za 5 hneda za 4 zalena za 3 zlta za dva

cize ked si scita gule cervene a za kadou nasleduje coerna tak mas mozes dokopy zahrat 147 bodov co je max co sa da zahrat poprpade ak zasnookrojues pera a ten da onlyom ciernu v tom pripade je max mozne skore 154 bodov ale ak sa nemylim to sa este nikomu nkgdy nepodarilo.
Banned
Posts: 5,213
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 26 2008 06:20pm
Quote (zwyk @ Sat, Jan 26 2008, 11:04pm)
presne ako kolega povedal najcastejsie sa cervena konbinuje s ciernou lebo cierna je za 7 bodov potom je tusim ruzova za 6 modra za 5 hneda za 4 zalena za 3 zlta za dva

cize ked si scita gule cervene a za kadou nasleduje coerna tak mas mozes dokopy zahrat 147 bodov co je max co sa da zahrat poprpade ak zasnookrojues pera a ten da onlyom ciernu v tom pripade je max mozne skore 154 bodov ale ak sa nemylim to sa este nikomu nkgdy nepodarilo.


??
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 27 2008 06:40am
Quote (designed2own @ Sun, Jan 27 2008, 12:20am)
??


comu nerozumies?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 27 2008 09:08am
Quote (zwyk @ Sun, 27 Jan 2008, 13:40)
comu nerozumies?


nicomu, len si stel navrsit svoje post konto biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 28 2008 03:17am
Quote (Josefista @ Sat, Jan 26 2008, 07:42pm)
ja to vidim poprve, jaky sou pravidla?

Esli se mi to nezda ak musi kazdy kolo dat tu cernou +1 jednu libovolnou a ke konci to tecko a uzavrit cernou... to je cely?

JOSEF : www.snooker.cz www.e-snooker.cz www.888.com www.snooker.com tady je par adres a hned vam dam link na moje tago kere mame zatim na pul a v unoru kupujem druhe stejne biggrin.gif

takze tady je na to link nase zatim spolecne tagohttp://www.e-kulecniky.cz/inshop/taga-snooker/%5Bid-29.012.57.5-2-31D9%5D-snookerove-tago-ronnie-o-sullivan-ros-1.html



biggrin.gif:D:D:D heh tak to neni
kazdopadne se stezou hrajeme turnaj je to 3:3 docela vyrovnane muj nejvetsi nabeh byl 13 to je co ??? v ceske snookerove scene davaji nasi profesionalove 31 jako minimum a 61 jako maximum takze na to ze to hrajem mesic tak si docela fandim zacinam krasne potapet koule a zkousim si nahravat je to nepresne ale zatim to de takze doufam ze se mi bude darit
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 28 2008 03:20am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 28 2008 08:15am
Quote (zwyk @ Sun, Jan 27 2008, 12:40pm)
comu nerozumies?


rofl tohle me dostalo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 28 2008 09:44am
Quote (alda @ Mon, Jan 28 2008, 09:20am)


ja este potom dolozim strk sotrocia!

http://www.youtube.com/watch?v=DgBfkjkpZcc

aj na toto treba viac stastia ako skillu
http://www.youtube.com/watch?v=RXBOcg2tra4&feature=related

This post was edited by zwyk on Jan 28 2008 09:47am
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 28 2008 10:30am
Quote (zwyk @ Mon, Jan 28 2008, 03:44pm)
ja este potom dolozim strk sotrocia!

http://www.youtube.com/watch?v=DgBfkjkpZcc

aj na toto treba viac stastia ako skillu
http://www.youtube.com/watch?v=RXBOcg2tra4&feature=related


mam pocit ze ten strk storocia bol sice BIG luck, ale proti pravidlam, v snookri sa totiz nemoze preskakovat(ak sa nemylim).

Ja mam tiez snookrove tago, vyslo ma na asi 2k Sk, co nie je tak vela, max nabeh 17 biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll