d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nerad To Priznavam, Ale D2 Me Pomalu Prestava > Nemate Nekdo Dobrou Onlinovku?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 22 2008 02:24pm
Quote (st3pix @ Tue, 22 Jan 2008, 21:19)
karbec vrať mi moje FG!


aj mne!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 22 2008 02:26pm
fg sent.. LAG?
dam ti 0,17fg kdyz si das seno a vydle sig..

This post was edited by Karbec on Jan 22 2008 02:27pm
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jan 22 2008 02:28pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 22 Jan 2008, 19:06)
tak to mas dake nespravne info, blizi sa to k 2k


v aktualite z 31.prosince 2007 pisou 1100+ a oni snad vedeji kolik tam maji hracu smile.gif a jako rekord maji 1800+
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 22 2008 02:36pm
Quote (st3pix @ Tue, Jan 22 2008, 09:19pm)
karbec vrať mi moje FG!


mě taky !
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 22 2008 02:37pm
Quote (Sobcz @ Tue, 22 Jan 2008, 21:36)
mě taky !


aj mne!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 22 2008 02:39pm
Quote (otko @ Tue, Jan 22 2008, 08:37pm)
aj mne!


a mne nemusis
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 22 2008 03:08pm
Quote (Lua @ Tue, 22 Jan 2008, 20:06)
mam svuj názor na lineage jsou pomalý biggrin.gif a už to hraje moc lidí a už toho moc maj  nevim jestli se tam dělaj resety biggrin.gif
hral sem to asi 10min max biggrin.gif


wipe sa robi iba pri prechode na vyssi chronicle, inak robit si nazor po 10 minutach kedy ani nevytiahnes paty zo zakladnej dedinky... no neva

inak je to ovela rozmanitelnejsia hra, ked sa nudis mozes ist na ryby, len si musis davat pozor aby si nechytil nejakeho bobra biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 22 2008 03:10pm
Quote (pugacov @ Tue, 22 Jan 2008, 22:28)
v aktualite z 31.prosince 2007 pisou 1100+ a oni snad vedeji kolik tam maji hracu smile.gif a jako rekord maji 1800+


http://la2.gamepark.cz/forum/viewtopic.php?t=2275
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jan 22 2008 04:38pm
kdyz jsem se pripojoval na webparku na lineage, tak tam bylo asi tak 40-50 lidi online
a to bylo okolo 8-9 vecer kdy ocekavam ze je nejvice lidi
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 23 2008 12:14am
Quote (undead_lord @ Wed, 23 Jan 2008, 00:38)
kdyz jsem se pripojoval na webparku na lineage, tak tam bylo asi tak 40-50 lidi online
a to bylo okolo 8-9 vecer kdy ocekavam ze je nejvice lidi


vacsina users sa nepripaja cez GP klienta ... tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll