Quote (Lua @ Tue, 22 Jan 2008, 20:06)
mam svuj názor na lineage jsou pomalý

a už to hraje moc lidí a už toho moc maj nevim jestli se tam dělaj resety

hral sem to asi 10min max

wipe sa robi iba pri prechode na vyssi chronicle, inak robit si nazor po 10 minutach kedy ani nevytiahnes paty zo zakladnej dedinky... no neva
inak je to ovela rozmanitelnejsia hra, ked sa nudis mozes ist na ryby, len si musis davat pozor aby si nechytil nejakeho bobra