d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Je To S Rezistami > Smitter
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 10 2008 04:09pm
Quote (otko @ Thu, Jan 10 2008, 11:07pm)
cry cuz no life


lul cry cuz not ill -.-
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 11 2008 12:10am
Quote (Sobcz @ Fri, 11 Jan 2008, 00:09)
lul cry cuz not ill -.-


cry cause I said so

furt chces byt trusted? (_._)
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 11 2008 02:08am
Quote (undead_lord @ Thu, Jan 10 2008, 06:08pm)
k cemu ti bude CB kdyz umres

mam exile a dracul a LT mam za 3 rany


no to ze som umrel bolo len vdaka tomu ze dlho trvalo nez sa zapol life tap,ked sa zapne nemam najmensi broblem.no este je sem tam problem ked idem k izualovi ked mi tam ti lordi ci ako sa volaju castnu IM,preto asi kupim eni na tele.nech to tam nemusim hlusit rad radom.
Member
Posts: 57
Joined: Jul 11 2007
Gold: 40.85
Jan 11 2008 02:08am
udelal sem nejaky screeny vychazi to -125


Quote (undead_lord @ Thu, 10 Jan 2008, 14:25)
zjisti kolik dava uber mef

- res

zjisti kolik mas ty CELKOVE RES

tvuj celkovy res - mef conv - 100 na hell

jinak res zas tak nezalezi,kdyz mas max frame a mas life tap za kazdy hit
mef ti jednim uderem v conv ubere tak 1/3 max 1/2 life, a to neni zas takovy problem smile.gif
V nejhorsim pripade si zapnes salva


Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 11 2008 02:09am
Quote (st3pix @ Thu, Jan 10 2008, 07:14pm)
lastviš napiču

divej:


Armor COH (NEBO TREBA POJEBANY THREACHERY)
helma Guillaumes (35CB)
Boty GOBLIN TOE (25CB) NEBO GORÁČE (15CB)
RUKAVICE TŘEBA DRAKY

VEPN MUSÍ BEJT GRIEF

ŠTÍT TŘEBA EXILE, ALE HLAVNĚ  HŮLKU S CHARGEMA LIFE TAPU NA SVIČI

e: MUJ SMITER MA TŘEBA FLAIL !BLACK! (RUNEVORD) A TAKY TO DÁVÁ I BEZ UBER EXPANSIVE ITAMŮ. CELKEM MĚ STÁL ASI 1.658 IST.

heh teĎ JSEM SI PŘEČETL CO NAPSAL MORTWATCHER A MÁ PRAVDU JAKO KRÁVA. CB STAČÍ I 50% A JEDOU.

JINAK BTW, DĚLAL JSEM TESTY S GRÍFEM A BLEKEM A VYŠLO TO ČASOVĚ SKORO STEJNĚ (GRÍF ASI O 5 VTEŘIN RYCHLEJŠÍ)


tu hulku si kupil u obchodnika ci sa ti ju podarilo najst alebo nebodaj kupil tu na jsp,ja som tak zbezne kukal u obchodnikov a nejak nedostat asi este po vianociach nedoplnili zaspby.
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 11 2008 08:52am
Quote (zombak @ Fri, Jan 11 2008, 08:08am)
udelal sem nejaky screeny vychazi to -125


no prave ide o ten life tap ale ked mne sa casto stava ze ked idem mefa tak sa to nie a nie zapnut.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 11 2008 09:03am
Quote (zwyk @ Fri, Jan 11 2008, 08:09am)
tu hulku si kupil u obchodnika ci sa ti ju podarilo najst alebo nebodaj kupil tu na jsp,ja som tak zbezne kukal u obchodnikov a nejak nedostat asi este po vianociach nedoplnili zaspby.


koupíš u obchodníka na hell 3 akt ormus smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 11 2008 11:48am
jezis marja to bys mel dat torchem annikem umed shakem a ikdyby si mel lt hulku na primaru se salvou to das treba cpes moc statu kam nemas ^^
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 11 2008 02:16pm
a predstav si nedam teda pokial sa nezapne life tap potom uz dam hocico.

eq mam:

guillames helma zatial nic v nej
heavens light 2 shael v nej
coh
zaka uped ofc zatial nic v nom asi dam umku
drakulusky
verdungo
goblinky

cta

torch a anni dake 19life scs par 20 life scs

rezisty mam dokopy 208 co je na hell 108
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 11 2008 02:36pm
Quote (zwyk @ Fri, Jan 11 2008, 08:16pm)
a predstav si nedam teda pokial sa nezapne life tap potom uz dam hocico.

eq mam:

guillames helma zatial nic v nej
heavens light 2 shael v nej
coh
zaka uped ofc zatial nic v nom asi dam umku
drakulusky
verdungo
goblinky

cta

torch a anni dake 19life scs par 20 life scs

rezisty mam dokopy 208 co je na hell 108


dobry jsi
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll