d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takhle Se U Nas Slavilo Nez Nasnezilo > :-)
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 8 2008 02:12pm
Quote (st3pix @ Tue, 8 Jan 2008, 15:50)
PŘÍPAD 1) ROZČTYŘKA JE POD PROUDEM, ALE NIC SE JIM (POKUD BEREME SITUACI NA OBRÁZKU) STÁT NEMŮŽE, BO VODA SE DOTÝKÁ PLASTU KOLEM PRODLUŽKY, NIKOLIVĚJI DĚR A KOLÍKU. PLAST NEVEDE = PRODLUŽKA JE "UZEMNĚNÁ". KRISTEPANE TO SEŠ TAKOVEJ TARD ŽE NEZNÁŠ UPLNEJ ZÁKLAD? ZA CO SIS TU 4 VYSLOUŽIL TYVOLE? BEZTAK V KABINETĚ NA STOJÁKA CO?

PŘÍPAD 2) VŮBEC TO NENÍ POD PROUDEM = PIC JE FAT FAKE.

A UŽ MI TADY NESPAMUJTE FORUM, DIK.


plast nevede (proto se z něj dělají izolace smile.gif ) to je fakt, ale nevím nakolik vodotěsné jsou tyhle prodlužky, protože takové co máme doma jsou ze dvou dělených kusů šroubované do sebe... bál bych se že do toho nateče škvírou uprostřed nebo kolem šroubků laugh.gif ale pokud je to opravdu real tak to teda r-e-s-t-e-c-p
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 8 2008 02:55pm
lol, musim na cesky forum chodit casteji, vzdycky me tady neco pobavi rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 8 2008 03:00pm
Quote (Rapyjer @ Tue, 8 Jan 2008, 21:55)
lol, musim na cesky forum chodit casteji, vzdycky me tady neco pobavi  rofl.gif


nice fgz wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 8 2008 03:25pm
Quote (Esantin @ Tue, Jan 8 2008, 10:00pm)
nice fgz wink.gif


můj učeň wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 8 2008 03:35pm
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Jan 2008, 22:25)
můj učeň wink.gif


dupe more plx
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 8 2008 04:07pm
Quote (otko @ Tue, Jan 8 2008, 10:35pm)
dupe more plx


more envy pls.... dupovat fg umim jen ja a muj učeň wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 8 2008 04:09pm
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Jan 2008, 23:07)
more envy pls.... dupovat fg umim jen ja a muj učeň wink.gif


sak dobre vravim wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 9 2008 12:29am
Quote (otko @ Wed, 9 Jan 2008, 00:09)
sak dobre vravim wink.gif


dupovat viem aj ja ja, po stovkach fg, ale stoji to 100 fg each tongue.gif platba vopred

inak z jakeho filmu su seno a vydle? a preco sa typci mlatia v oblekoch?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 9 2008 01:10am
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Jan 2008, 22:25)
můj učeň wink.gif


učeň předčil mistra wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 9 2008 07:27am
Quote (M0f0 @ Wed, 9 Jan 2008, 07:29)
dupovat viem aj ja ja, po stovkach fg, ale stoji to 100 fg each tongue.gif platba vopred

inak z jakeho filmu su seno a vydle? a preco sa typci mlatia v oblekoch?


netusim biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll