d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kolik 5-ti Letych Deti Najednou Byste Zmlatili?!?
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 7 2008 02:20pm
26... balance boost smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 7 2008 03:57pm
Quote (Radmag @ Mon, Jan 7 2008, 03:09pm)
Kolik 5-ti Letych Deti Najednou Byste Zmlatili?!?


kolik chci..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jan 7 2008 05:10pm
21 som mierumilovny pacifista biggrin.gif

This post was edited by AcedraC on Jan 7 2008 05:10pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 7 2008 05:18pm
Quote (AcedraC @ Mon, Jan 7 2008, 11:10pm)
21 som mierumilovny pacifista biggrin.gif


kid ding biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 8 2008 08:26am
Quote (Leri @ Mon, 7 Jan 2008, 22:57)
kolik chci..


to mi připomíná moje řešení jedné úlohy v chemii...

Zadání: Kolik NaCl se rozpustí v jednom litru vody?
Moje odpověď: Všechna.

dostal jsem za to 4 laugh.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 9 2008 10:50am
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 8 2008, 02:26pm)
to mi připomíná moje řešení jedné úlohy v chemii...

Zadání: Kolik NaCl se rozpustí v jednom litru vody?
Moje odpověď: Všechna.

dostal jsem za to 4 laugh.gif


LOL smile.gif))

todle me fakt pobavilo smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Jan 9 2008 10:50am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 9 2008 02:18pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Jan 9 2008, 04:50pm)
LOL smile.gif))

todle me fakt pobavilo smile.gif


mne taky, proto tady taky napisu tenhle post, hehehehe
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 10 2008 03:39am
Quote (MrReaper @ Tue, 8 Jan 2008, 15:26)
to mi připomíná moje řešení jedné úlohy v chemii...

Zadání: Kolik NaCl se rozpustí v jednom litru vody?
Moje odpověď: Všechna.

dostal jsem za to 4 laugh.gif


No stechiometrii a dalsi sracky mam uspesne za sebou (zapocet), takze v tom zadani ti neco chybi chlapce wink.gif
Jinak znamky z milosti mam taky rad smile.gif

This post was edited by Josefista on Jan 10 2008 03:39am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 10 2008 09:45am
Quote (Josefista @ Thu, 10 Jan 2008, 10:39)
No stechiometrii a dalsi sracky mam uspesne za sebou (zapocet), takze v tom zadani ti neco chybi chlapce wink.gif
Jinak znamky z milosti mam taky rad smile.gif


známky z milosti? byla to poslední písemka z pololetí a jinak jsem tam měl samé v poho známky, na vízo jsem měl 1 smile.gif chybí tam podmínky, ale kdo by se s tím psal, stejně je to tady jeden chemik na 100 lidí... laugh.gif
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Jan 10 2008 10:12am
ja mam 27 smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll