Quote (Josefista @ Thu, 10 Jan 2008, 10:39)
No stechiometrii a dalsi sracky mam uspesne za sebou (zapocet), takze v tom zadani ti neco chybi chlapce

Jinak znamky z milosti mam taky rad

známky z milosti? byla to poslední písemka z pololetí a jinak jsem tam měl samé v poho známky, na vízo jsem měl 1

chybí tam podmínky, ale kdo by se s tím psal, stejně je to tady jeden chemik na 100 lidí...