Quote (doobik @ Fri, 4 Jan 2008, 23:24)
Za tu cenu takto cosi riskovat je kravina,ja ti viem dohodit funglovku so zarokou z velkoskladu za 6k

...
Ozvi sa via ICQ ked chces ...
to by som vedel aj ja
mne to v tu danu chvilu doslo ako vyhodna kupa, ale kaslat na to
cem sirokouhlu 23"