d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Je Todle V Poradku?? -- > ??
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 26 2007 12:51pm
Chceš číslo na Buffy? By ti mohla pomoct smile.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Dec 26 2007 02:52pm
Quote (st3pix @ Wed, 26 Dec 2007, 19:51)
Chceš číslo na Buffy? By ti mohla pomoct smile.gif


Blade by mu lepe pomohl rofl.gif

This post was edited by hero_cz on Dec 26 2007 02:52pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 26 2007 03:11pm
Quote (st3pix @ Wed, Dec 26 2007, 06:51pm)
Chceš číslo na Buffy? By ti mohla pomoct smile.gif


lol jak? jako, ze by me zabila, vcera se mi taky nic nezdalo ... teda ne na pokracovani
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 26 2007 03:20pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, 26 Dec 2007, 22:11)
lol jak? jako, ze by me zabila, vcera se mi taky nic nezdalo ... teda ne na pokracovani


kazdy den novy story?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 26 2007 03:22pm
Me se nikdy nic nezda, asi pred tejdnem se me zdalo ze letim pod vodou letadlem: vouch xD
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Dec 26 2007 04:03pm
omg ja chci taky takovy sny.... vetsinou padnu nalitej do postele a rano me vzbudi budik biggrin.gif nebo este horsi kdyz me kazdy 2 hodiny budi budik v praci biggrin.gif

This post was edited by Jameess on Dec 26 2007 04:03pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 27 2007 06:11pm
me se nic nezda protoze vzdy kdyz ze vzbudim tak je totakovej sok ze vse zapomenu a pak cumim 2 min do stropu.. dokoce jsem se naucil vypnout budik ve spani takze ted se nemuzu vzbudit..
viku prijde me to normalni ja jednou neco dlouho hledal .. a pak se me zdalo kam jsem to dal a ono to tam bylo a ja si pro to v poho dosel ^^ nechapu to smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 28 2007 03:49am
Je to zaklety to bude ono ! biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 28 2007 04:05am
Quote (Karbec @ Fri, 28 Dec 2007, 01:11)
me se nic nezda protoze vzdy kdyz ze vzbudim tak je totakovej sok ze vse zapomenu a pak cumim 2 min do stropu.. dokoce jsem se naucil vypnout budik ve spani takze ted se nemuzu vzbudit..
viku prijde me to normalni ja jednou neco dlouho hledal .. a pak se me zdalo kam jsem to dal a ono to tam bylo a ja si pro to v poho dosel ^^ nechapu to smile.gif



nějak nenacházím smysl tohodle postu... a vlastně nacházím... +(2-1)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 28 2007 04:20am
Quote (st3pix @ Fri, 28 Dec 2007, 12:05)
nějak nenacházím smysl tohodle postu... a vlastně nacházím... +(2-1)


nj tak proste +1 no
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll