Quote (Karbec @ Fri, 28 Dec 2007, 01:11)
me se nic nezda protoze vzdy kdyz ze vzbudim tak je totakovej sok ze vse zapomenu a pak cumim 2 min do stropu.. dokoce jsem se naucil vypnout budik ve spani takze ted se nemuzu vzbudit..
viku prijde me to normalni ja jednou neco dlouho hledal .. a pak se me zdalo kam jsem to dal a ono to tam bylo a ja si pro to v poho dosel ^^ nechapu to

nějak nenacházím smysl tohodle postu... a vlastně nacházím... +(2-1)