d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cesko/slovensky Ladder Slasher > Http://ladderslasher.d2jsp.org/
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 26 2007 12:58pm
Quote (st3pix @ Wed, Dec 26 2007, 07:57pm)
přesně, buď budeš půl roku mfit, nebo 8hodin irl work. Obojí ti dá ve výsledku +- stejný fg, ale to druhý stojí mnohem míň času.!


vobojí sou z morálního hlediska mrdky rofl.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 26 2007 02:21pm
jako ja mam barba 38 a v poho

nejdulezitejsi je asi rep. life to je hodne dulezite a nejdrahsi jsou itemy so obnovuje items/pridavaji staty

nejvic urcite davat do life/ ale zalezi na charu kdyz hrajes za barba tak dex/life

This post was edited by Mike OV on Dec 26 2007 02:22pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 26 2007 02:50pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 21:21)
jako ja mam barba 38 a v poho

nejdulezitejsi je asi rep. life to je hodne dulezite a nejdrahsi jsou itemy so obnovuje items/pridavaji staty

nejvic urcite davat do life/ ale zalezi na charu kdyz hrajes za barba tak dex/life


pure dex only na repl life muze pouzit ten muhakar shrine nebo jak se to jmenuje ze objetujes naky item za life je to rychlejsi smile.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 26 2007 03:00pm
Quote (hero_cz @ Wed, Dec 26 2007, 09:50pm)
pure dex only na repl life muze pouzit ten muhakar shrine nebo jak se to jmenuje ze objetujes naky item za life je to rychlejsi smile.gif

Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)

Duel ? wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 26 2007 03:18pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 22:00)
Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)

Duel ? wink.gif


nemam sanci nemam good weapon smile.gif a mas vetsi lvl no to by bylo snadne pro tebe smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 26 2007 03:23pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 22:00)
Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)

Duel ? wink.gif


klidně ^^ ..... potřebuju points .....


Ale nedoporučuju vám duel s Darkem když má lvl 40+ biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 27 2007 03:01am
Quote (st3pix @ Wed, Dec 26 2007, 06:57pm)
přesně, buď budeš půl roku mfit, nebo 8hodin irl work. Obojí ti dá ve výsledku +- stejný fg, ale to druhý stojí mnohem míň času.!


Myslel jsem to ze srandy, ale co uz no wub.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 27 2007 03:46am
Quote (FF-speed @ Wed, Dec 26 2007, 10:23pm)
klidně ^^ ..... potřebuju points .....


Ale nedoporučuju vám duel s Darkem když má lvl 40+ biggrin.gif


hral sem s nejakym magicianem nepamatuju si acc mel lvl 37
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 27 2007 09:16am
Quote (hero_cz @ Tue, Dec 25 2007, 05:04pm)
tam treba nejde jen o klikani ted nekdo tam nasel amor a uz ma last bid 102k fg^^ to ve wordu nenajdes smile.gif


lol dej link

...sem si loznul postavu ale nechapu jak to nekoho muze bavit ... dyt tam staci jen klikat rofl
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2007 09:18am
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 27 2007, 03:16pm)
lol dej link

...sem si loznul postavu ale nechapu jak to nekoho muze bavit ... dyt tam staci jen klikat rofl


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=13610621&f=273&st=40 tady to je smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll