☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Cesko/slovensky Ladder Slasher > Http://ladderslasher.d2jsp.org/
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1713
Replies: 52
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#21
Dec 26 2007 12:58pm
Quote (st3pix @ Wed, Dec 26 2007, 07:57pm)
přesně, buď budeš půl roku mfit, nebo 8hodin irl work. Obojí ti dá ve výsledku +- stejný fg, ale to druhý stojí mnohem míň času.!
vobojí sou z morálního hlediska mrdky
Mike OV
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#22
Dec 26 2007 02:21pm
jako ja mam barba 38 a v poho
nejdulezitejsi je asi rep. life to je hodne dulezite a nejdrahsi jsou itemy so obnovuje items/pridavaji staty
nejvic urcite davat do life/ ale zalezi na charu kdyz hrajes za barba tak dex/life
This post was edited by Mike OV on Dec 26 2007 02:22pm
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#23
Dec 26 2007 02:50pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 21:21)
jako ja mam barba 38 a v poho
nejdulezitejsi je asi rep. life to je hodne dulezite a nejdrahsi jsou itemy so obnovuje items/pridavaji staty
nejvic urcite davat do life/ ale zalezi na charu kdyz hrajes za barba tak dex/life
pure dex only na repl life muze pouzit ten muhakar shrine nebo jak se to jmenuje ze objetujes naky item za life je to rychlejsi
Mike OV
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#24
Dec 26 2007 03:00pm
Quote (hero_cz @ Wed, Dec 26 2007, 09:50pm)
pure dex only na repl life muze pouzit ten muhakar shrine nebo jak se to jmenuje ze objetujes naky item za life je to rychlejsi
Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)
Duel ?
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#25
Dec 26 2007 03:18pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 22:00)
Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)
Duel ?
nemam sanci nemam good weapon
a mas vetsi lvl no to by bylo snadne pro tebe
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#26
Dec 26 2007 03:23pm
Quote (Mike OV @ Wed, 26 Dec 2007, 22:00)
Bump
(Lvl: 17) Barbarian
Exp: 16,013,171
60 Str, 69 Dex, 6 Int, 60 Vit
630 Kills, 0 Deaths
986 PvP Points
(1 Wins / 1 Losses / 0 Flees)
Duel ?
klidně ^^ ..... potřebuju points .....
Ale nedoporučuju vám duel s Darkem když má lvl 40+
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#27
Dec 27 2007 03:01am
Quote (st3pix @ Wed, Dec 26 2007, 06:57pm)
přesně, buď budeš půl roku mfit, nebo 8hodin irl work. Obojí ti dá ve výsledku +- stejný fg, ale to druhý stojí mnohem míň času.!
Myslel jsem to ze srandy, ale co uz no
Mike OV
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#28
Dec 27 2007 03:46am
Quote (FF-speed @ Wed, Dec 26 2007, 10:23pm)
klidně ^^ ..... potřebuju points .....
Ale nedoporučuju vám duel s Darkem když má lvl 40+
hral sem s nejakym magicianem nepamatuju si acc mel lvl 37
Rakiii
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold
:
3,925.00
#29
Dec 27 2007 09:16am
Quote (hero_cz @ Tue, Dec 25 2007, 05:04pm)
tam treba nejde jen o klikani ted nekdo tam nasel amor a uz ma last bid 102k fg^^ to ve wordu nenajdes
lol dej link
...sem si loznul postavu ale nechapu jak to nekoho muze bavit ... dyt tam staci jen klikat rofl
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#30
Dec 27 2007 09:18am
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 27 2007, 03:16pm)
lol dej link
...sem si loznul postavu ale nechapu jak to nekoho muze bavit ... dyt tam staci jen klikat rofl
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=13610621&f=273&st=40
tady to je
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact