d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Spravit Javazonku Zameranu Na Cs? > Pls Poradte
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Dec 4 2007 08:43am
uff ani som netusil ze sa tu rozbehne taka velka diskusia..dakujem vsetkym za komentare a rady ale par veci asi budem musiet upresnit

hned prva vec javelinky 6/40 a podobne urcite by neboli na skodu toho som si vedomi ale pravdepodobnost ze take javelinky mat budem ja asi tak ako ze nejblizsie MS vo futbale vyhra Vatikan bez straty bodu a streleneho gol a vytazny gol da delovkov z polky ihriska bededikt xvi.....ake je to sanca si urcite vie predstavit kazdy :-)

z hammera som znudeny,minuly lader som javu mal a pacila sa mi a aj cs vcelku islo len som este nemal moc skusenosti a merco sa dost drzar vdaka low dmg zbrani ofc infy sharfstopu a gaze co uz len samotny zaklad dava skoro 60 dmg reduce na to aby som ich v tomto laderi soketol ber runami nemam.

na nicenie som tu ja a ako jed z vas podotkol mojou ulohou bude znic creaturi skor nez sa merco k nim dostane a aj preto ta eni ked uz tak sa ho da este ako tak zachrenit teleportnut sa moze este nastat problem ked bude daky deamon imunny aj voci physical ale aj to sa da vacsinou zvladnut.

na max ias sa nechystam hladam preto daky iny ias break pretze tych 89 by som nenabral.

co si myslit o tom razortail je to lepsia volba ako TG?skusal som nasimulovat dmg na jedens stranke www.d2items.com/skills.php a tam to vyslo ze ked tam razortail a nedam nic to piercing tak budem mat dmg cca to iste len piercing vdaka opasku 100% inak by som mal cca 90.

javelinky dam asi predsa len tie thunderstroke ci jak sa im nadava len skoda ze tam treba tolko dex preto asi boty dam ww a nie treky v tom pripade mi pridu ako lepsia volba

co sa stitu tyka tak spirit sa mi zda ako dobra alcna volba fcr sa nestrati fhr tak tiez kopa many rezisty dake 2 skilly

torsku sa obavam many ci to taky ten mana leach ring bude stihat.

P.S.:aj light soso som mal ale z vlastne skusenosti to nebol take prave orechove ako s javou s tou sa mi to zdalo krajsie a aj kus rychlejsie dmg s lightkou som mal cca 40K

a ako som uz pisal hammera uz moc nie uz sa mi z tych kladiv toci hlava :-)

este daco dopisem za par min bo priroda vola :-)

zatial este raz moc diky

este som sa chcel spytat ako je to s -rezistami s facetov a pod priseri na hel maju cca 110 light rez infy dava nieco cez ale ak sa dobre pamatam tak k tomu sa uz nic nepripocitava.
infy ma dalej urcite minus % z light rez pripocitava sa k tomu este daco napr. odomna - rez z facetov a pod asi nie mozna iba ak by som to infy mal v ruke nie?


This post was edited by zwyk on Dec 4 2007 09:10am
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 4 2007 08:48am
chces na MF nebo na PVM jako hero ^^
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Dec 4 2007 09:07am
Quote (undead_lord @ Tue, Dec 4 2007, 02:48pm)
chces na MF nebo na PVM jako hero ^^


pvm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 4 2007 08:06pm
Java na baaly - Thunderstroky
Java na CS (chaos sanctuary) - Titany (nejlip eth 150ed/9ll)

NO a jestli máš 1xK fg nazbyt, tak si kup 6/40 javky (dneska je koupil osking za 11k)

Infi dej do low dmg weapon, merc ti nechcípne protože všecko zdechne na jednu fury takže ho nebude mít co zabít, tested and approved.

Jinak jestli děláš CS (charged strike), tak pak arach > razortail, jinak razortail > tgv.

štít jednoznačně monarch do kterýho nacpeš tolik 15ias 15res jewelů, abys dostal potřebnej bp, zbytek 5/5 light

na hlavu je griffon celkem dobrej, ale já osobně bych bral rare 2 ama 30frw 20fcr xx stats 2 sox diadem (jasněže je drahej, ale nejlepší)

armor eni, to je jasný, botky WW, ring soj raven, gloves 2/20/stats. Amulet mara nebo Cats, highlord je napikaču.

KK?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 11:25pm
gloves mam radši 3/20
a na baaly stačí i monarch s 15ias jwl
pokud máš fana tak monarch s 5/5light

jinak to st3pix napsal docela dobře smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 4 2007 11:53pm
No dokud jsem si neudelal hammera na cs, tak jsem na svoji jave mel na switchi wizzy + spirita na tele. Merce jsem mel sice s eth cv, ale shaft neco malo IM zabranil ;-)
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Dec 5 2007 08:28am
Quote (st3pix @ Wed, Dec 5 2007, 02:06am)
Java na baaly - Thunderstroky
Java na CS (chaos sanctuary) - Titany (nejlip eth 150ed/9ll)

NO a jestli máš 1xK fg nazbyt, tak si kup 6/40 javky (dneska je koupil osking za 11k)

Infi dej do low dmg weapon, merc ti nechcípne protože všecko zdechne na jednu fury takže ho nebude mít co zabít, tested and approved.

Jinak jestli děláš CS (charged strike), tak pak arach > razortail, jinak razortail > tgv.

štít jednoznačně monarch do kterýho nacpeš tolik 15ias 15res jewelů, abys dostal potřebnej bp, zbytek 5/5 light

na hlavu je griffon celkem dobrej, ale já osobně bych bral rare 2 ama 30frw 20fcr xx stats 2 sox diadem (jasněže je drahej, ale nejlepší)

armor eni, to je jasný, botky WW, ring soj raven, gloves 2/20/stats. Amulet mara nebo Cats, highlord je napikaču.

KK?


ale co mana?

zo spirita sa mana hodi skilly tiez fcr tiez fhr tiez na max ias sa mi ist moc nechce by som toho na moj vkus az moc musel obetovat hlavne by bol problem s manou neviem ci by to daky 6-8 mana leach ring utiahol

este dneska som uvazoval o circlet 3 java/20 fcr ak vobec taky je alebo je len 2 ama/fcr? ofc 2 sox myslim ze 3java/20 fcr by bol lepsi ako grifon co sa tyka dmg nie?keby som tam dal +5 light facety
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 5 2007 08:54am
6sox 5/5 die cs
eni hellforgeplate
coa 1 sox
tg
goresky uped
light magefist biggrin.gif
20fcr ama amu

jestli je to na pvm tak byhc to neřešil ^^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 5 2007 09:10am
Quote (Lua @ Wed, 5 Dec 2007, 16:54)
6sox 5/5 die cs
eni hellforgeplate
coa 1 sox
tg
goresky uped
light magefist biggrin.gif
20fcr ama amu

jestli je to na pvm tak byhc to neřešil ^^


wtf?
luo ty ses kvalita..

This post was edited by Karbec on Dec 5 2007 09:12am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Dec 12 2007 03:55am
Quote (st3pix @ Wed, Dec 5 2007, 03:06am)
Titany (nejlip eth 150ed/9ll)


Spíš non eth, ne? biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll