d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Signaturky Jak Na To?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 3 2007 12:54am
Quote (M0f0 @ Mon, Dec 3 2007, 06:30am)
Myslim ze Lua nema zaujem o ziadny sig maker, chce niekoho vytiahnut na pivo, ktovie co mu do neho nasype a potom... heart.gif


špatná dedukce holmesi biggrin.gif opravdu to chci pro mě a pro kámoše tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 3 2007 01:00am
Quote (Lua @ Mon, Dec 3 2007, 07:54am)
špatná dedukce holmesi biggrin.gif opravdu to chci pro mě a pro kámoše tongue.gif


a nechcete radsi lubrikacni gel ? rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 3 2007 01:03am
pudeš na pivko a pak se probudíš někde svázanej v sm oblečku wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 3 2007 12:20pm
no lol sad.gif dit vy víte že sem hodný chlapeček kterej všechny rozseká ve fotbálku bané už jsem ho od té doby párkrát hrál takže sem lepší btw
kulečník>fotbálek bych vás vyklepal biggrin.gif
ne fakt by to chtělo nějákej předvánoční sraz se všema zase + by mě někdo přinesl vysmahlý ty photošopíky cs1, 2
tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 4 2007 09:10am
Quote (Lua @ Mon, 3 Dec 2007, 20:20)
no lol sad.gif dit vy víte že sem hodný chlapeček kterej všechny rozseká ve fotbálku bané už jsem ho od té doby párkrát hrál takže sem lepší btw
kulečník>fotbálek bych vás vyklepal biggrin.gif
ne fakt by to chtělo nějákej předvánoční sraz se všema zase + by mě někdo přinesl vysmahlý ty photošopíky cs1, 2
tongue.gif


a budes mit jako 1 a 2 jo ? to je dobry este si nainstaluj photoshop 7 smile.gif pak budes pravý sig maker
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Dec 4 2007 09:26am
Quote (Lua @ Sun, Dec 2 2007, 07:29pm)
gimp sem  měl před naformátováním ale  něják mi to sním nešlo asi jsem ho nepobral


GIMP je dobrej, na ovladani si rychle zvyknes
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 4 2007 10:04am
ja nevim proc se porad parate se signem
kdyz staci kdyz budete mfit v d2 tak 20 min a mate hned k dispozici 10 signu smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 4 2007 10:10am
Quote (undead_lord @ Tue, 4 Dec 2007, 18:04)
ja nevim proc se porad parate se signem
kdyz staci kdyz budete mfit v d2 tak 20 min a mate hned k dispozici 10 signu smile.gif


ja mfil vzdycky .. ale nikdy me nic nepadlo.
proto sem skoncil
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 10:20am
Quote (Karbec @ Tue, 4 Dec 2007, 17:10)
ja mfil vzdycky .. ale nikdy me nic nepadlo.
proto sem skoncil


nekecej, ok?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 4 2007 10:41am
Quote (Esantin @ Tue, 4 Dec 2007, 18:20)
nekecej, ok?


co me kdy padlo .. rekni..
myslis ze me nesralo jak kazdej den v f listu behalo JOOOO DROP PERF ANNI , OOO soso torch 19 20..
a me nikdy nic .. jen 2× soj a anni 20 20 9 nic jineho me nikdy nepadlo .. jo a arach vlastne .. tohle za 2 roky
a jel sem mefa andy pri baalrunech cca 90 za den.

This post was edited by Karbec on Dec 4 2007 10:43am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll