d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:07am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 11:33am)
jasne ^^ takze nebudes menit datum a kliknes na EXPIRED CHAR a hura bude v poho jo? prober se MG biggrin.gif


jo, presne tak to funguje, ja zadny datum nemenim a normalne to jde, tak se prober a nedelej tady chytreho, kdyz vis hovno.


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:07am
^^ jojo a můj necro má v ruce liddles a wizzy ~~
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 06:09am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:07pm)
^^ jojo a můj necro má v ruce liddles a wizzy ~~


WORD ! laugh.gif prostě ses Viktore dojebal
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:10am
Quote (Runn3r @ Sun, Nov 25 2007, 12:09pm)
WORD ! laugh.gif prostě ses Viktore dojebal


co to meles?..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 06:10am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:10pm)
co to meles?..


melu to že ghetto ma pravdu wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:11am
Quote (Runn3r @ Sun, Nov 25 2007, 12:10pm)
melu to že ghetto ma pravdu wink.gif


tak vis stejne hovno jako on...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 06:12am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:11pm)
tak vis stejne hovno jako on...


a ty si nejlepší wink.gif CG nqqb
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:13am
Quote (Runn3r @ Sun, Nov 25 2007, 12:12pm)
a ty si nejlepší wink.gif CG nqqb


to nerikam, jen ghetto nebo jak se to jeho jmeno speluje si tu odvira hubu, kdyz nema pravdu, a ty jako dite se ho tady jeste zastavas.

prober se z te diskoteky prosimte.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:13am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:11pm)
tak vis stejne hovno jako on...


Nah....Udělej video jak z EXPIRED Charu udělas NON EXPIRED bez měnění data...Pak ti to sežeru, ale takhle víš větší hovno něž já Oslíku hloupej.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 06:14am
Quote (ghetofu @ Sun, 25 Nov 2007, 13:13)
Nah....Udělej video jak z EXPIRED Charu udělas NON EXPIRED bez měnění data...Pak ti to sežeru, ale takhle víš větší hovno něž já Oslíku hloupej.


za 100fg ti ho udělám biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll