d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Nov 24 2007 08:55am
naposledy sem videl houbicky horor docela se mi libil ale pripadlo mi to jak nejakej thriler nebo neco takoveho do hororu to melo daleko
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Nov 24 2007 11:14am
Quote (Sobcz @ Fri, 23 Nov 2007, 15:05)
prosimtě jak mužeš dát tak supr film jako je Pulp Fiction mezi ty crapy ?


drž hubu sobe smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 24 2007 11:20am
sem si koupil z Blesku Goyovy přízraky od Formana a docela dobrý smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 24 2007 12:19pm
300
Sin City
V for vendetta
Pulp fiction
Mlčení jehňátek
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 25 2007 12:20pm
většinu tohohle jsem už viděl ......

tak trochu změníme téma ... na čem jste byli naposledy v kině ?
Banned
Posts: 1,792
Joined: Nov 15 2007
Gold: Locked
Warn: 70%
Nov 25 2007 12:22pm
Quote (FF-speed @ Thu, Nov 22 2007, 10:51pm)
Poslední dobou sem dost často koukal po večrech na filmy.

Problém je v tom že sem už zkoukl celou svou zásobu a tak by mě zajímalo jaké filmy ste v poslední době viděli a jak se vám líbili.

Nejde jen o filmové novinky ale obecně i o starší dobré filmy, které byste mohli doporučit.


Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 25 2007 12:25pm
Quote (Regional @ Sun, Nov 25 2007, 06:22pm)


gtfo motherfucker
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Nov 25 2007 12:50pm
Quote (FF-speed @ Sun, 25 Nov 2007, 20:20)
většinu tohohle jsem už viděl ......

tak trochu změníme téma ... na čem jste byli naposledy v kině ?


Simpsonovi wink.gif
Jinak posledni, co jsem videl je Mechanickej pomeranc a to je docela paradni.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 25 2007 12:54pm
Quote (Rapyjer @ Sun, 25 Nov 2007, 19:50)
Simpsonovi wink.gif
Jinak posledni, co jsem videl je Mechanickej pomeranc a to je docela paradni.


zní to divně biggrin.gif

Právě na simpsnech sem byl v kině naposledy ..... nějak mi to tam netáhne

akorád Saw 4 ... tam musím být smile.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Nov 25 2007 12:59pm
Quote (FF-speed @ Sun, 25 Nov 2007, 20:54)
zní to divně biggrin.gif

Právě na simpsnech sem byl v kině naposledy ..... nějak mi to tam netáhne

akorád Saw 4 ... tam musím být smile.gif


No podle komentaru je Saw 4 prej docela katastrofa, takze nevim wink.gif
A pomeranc je dost divnej film, ale zaroven je fakt kvalitni, neni to zadny stupidni americky becko wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll