Quote (FF-speed @ Sun, 25 Nov 2007, 20:54)
zní to divně

Právě na simpsnech sem byl v kině naposledy ..... nějak mi to tam netáhne
akorád Saw 4 ... tam musím být

No podle komentaru je Saw 4 prej docela katastrofa, takze nevim

A pomeranc je dost divnej film, ale zaroven je fakt kvalitni, neni to zadny stupidni americky becko