není špatná gameska ale má určité chybky jinak to dělal vyvojářskej tým d2 to je poznat

hraju to semtam zajímalo by mě pvp
já hraju strážce tzn palu
vyvolávače sem moc nepobral jak nekro prostě čekáš co tvoje příšerky zabijí takže toho sem odsoudil hned
dobrá věc jsou ty drapáky co si přitáhnou na blízko nepřítele

má to pár plsů oproti d2 ale nevim jak bych to shrnul zatím to u mě na d2 nemá mam malej lvl tak nevim jaký to bude dál
a zaujal mě technik který má ty roboty co ti ukazují nepřátele což je good
ale prostě pala vypad doleva vyoad do prava sek a zrudička leží
This post was edited by Lua on Nov 30 2007 09:42am