d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hellgate: London
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 29 2007 03:31pm
a me to na to me nesere
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 30 2007 09:41am
není špatná gameska ale má určité chybky jinak to dělal vyvojářskej tým d2 to je poznat biggrin.gif
hraju to semtam zajímalo by mě pvp
já hraju strážce tzn palu
vyvolávače sem moc nepobral jak nekro prostě čekáš co tvoje příšerky zabijí takže toho sem odsoudil hned
dobrá věc jsou ty drapáky co si přitáhnou na blízko nepřítele biggrin.gif
má to pár plsů oproti d2 ale nevim jak bych to shrnul zatím to u mě na d2 nemá mam malej lvl tak nevim jaký to bude dál

a zaujal mě technik který má ty roboty co ti ukazují nepřátele což je good
ale prostě pala vypad doleva vyoad do prava sek a zrudička leží biggrin.gif

This post was edited by Lua on Nov 30 2007 09:42am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll