d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ironman Low Lvl Duelz > @ Hcl
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 21 2007 09:18am
Quote (sapier @ Wed, Nov 21 2007, 02:30pm)
fu gheto to vyhral jak jsme predtim hraly s psn javou myslim ?


jojo to jsem ja ^^ A to jsem hral legit ^^
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 21 2007 09:57am
jo, ted jsem si vzpomnel, pred 4-5 mesici jsme si dali ja , hero, spidbrd ironmana ve trech

sli jsme do denu
meli jsme vsichni 2 lvl
kratce na to hero umrel
lvl 9 ja java, spidbrd (taky java nebo barb)
spidbrdovi se rozbil ostep biggrin.gif YES ostep biggrin.gif
tak jsem to vyhral no ^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 21 2007 11:45am
Quote (undead_lord @ Wed, Nov 21 2007, 03:57pm)
jo, ted jsem si vzpomnel, pred 4-5 mesici jsme si dali ja , hero, spidbrd ironmana ve trech

sli jsme do denu
meli jsme vsichni 2 lvl
kratce na to hero umrel
lvl 9 ja java, spidbrd (taky java nebo barb)
spidbrdovi se rozbil ostep biggrin.gif YES ostep biggrin.gif
tak jsem to vyhral no ^^


dramatic e-story biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll