Quote (Leri @ Tue, Nov 20 2007, 07:37pm)
Ja se vcera vratil nejaky posilneny, neber to vazne

většina posilněných ale říká pravdu....
Quote (Jameess @ Tue, Nov 20 2007, 06:21pm)
ja muzu tak od 2

no co skonci skola pokud se tam vypravim, takze lua dej vedet.... skusim do patku nekde sehnat nejaky prachy
uvidíš kdyžtak ti napíšu jestli to bude mít cenu ale až v pátek no
This post was edited by Lua on Nov 20 2007 02:35pm