d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Pátek Prágl > Komoon
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 20 2007 11:47am
Quote (Lua @ Tue, Nov 20 2007, 06:43pm)
ale jsou tam i  výjimky co třeba herák  atd
nemyslim hera


a já ne ? sad.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Nov 20 2007 11:48am
no ja ybch sel no ale sem v praci tak do 4 a musim se nazrat no tak po pate bych byl rdy smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 20 2007 12:21pm
ja muzu tak od 2 biggrin.gif no co skonci skola pokud se tam vypravim, takze lua dej vedet.... skusim do patku nekde sehnat nejaky prachy
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 20 2007 01:37pm
Quote (Lua @ Tue, Nov 20 2007, 12:04pm)
no ták leri už toho nech já vím že mě nemáš rád ale to je topic o praze a né o nás dvouch
whu whu takže pudu jen já s jameskem?...
a ty hero neříkej že bys nešel


Ja se vcera vratil nejaky posilneny, neber to vazne biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 20 2007 02:34pm
Quote (Leri @ Tue, Nov 20 2007, 07:37pm)
Ja se vcera vratil nejaky posilneny, neber to vazne biggrin.gif


většina posilněných ale říká pravdu....

Quote (Jameess @ Tue, Nov 20 2007, 06:21pm)
ja muzu tak od 2 biggrin.gif no co skonci skola pokud se tam vypravim, takze lua dej vedet.... skusim do patku nekde sehnat nejaky prachy

uvidíš kdyžtak ti napíšu jestli to bude mít cenu ale až v pátek no

This post was edited by Lua on Nov 20 2007 02:35pm
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Nov 22 2007 12:04pm
Quote (Lua @ Tue, 20 Nov 2007, 21:34)
uvidíš kdyžtak ti napíšu jestli to bude mít cenu ale až v pátek no


tak bude neco ? a hlavne v kolik hodin by to bylo smile.gif kdyztak ti do pm poslu cislo
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll