d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejde Mi Uploadnut Sig > Vie Niekto Preco ?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 20 2007 03:30am
Quote (Leri @ Mon, Nov 19 2007, 10:52pm)
pises leet language, drsne jak cip


ne ty seš hustej jak mě jenom furt urážiš
vákuová pumpa už ti nefaká?
Member
Posts: 27
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.40
Nov 20 2007 03:31am
Quote (Lua @ Tue, Nov 20 2007, 09:30am)
ne ty seš hustej jak mě jenom furt urážiš
vákuová pumpa už ti nefaká?


really stop spam !
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 20 2007 01:39pm
Quote (Lua @ Tue, Nov 20 2007, 09:30am)
ne ty seš hustej jak mě jenom furt urážiš
vákuová pumpa  už ti nefaká?


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll