d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 05:32pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:23pm)
pro třetí osobu se používá doesnt...


pokud nechceš aby tobě něco dělali nedělej to ostatním... tak můžeš jít příkladem a nespamovat topicy

a ani vím že to mám blbě a sem shnilý si to opravit takže smůla
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 05:38pm
Quote (mortwatcher @ Sat, Nov 10 2007, 12:32am)
pokud nechceš aby tobě něco dělali nedělej to ostatním... tak můžeš jít příkladem a nespamovat topicy

a ani vím že to mám blbě a sem shnilý si to opravit takže smůla


O_O Tak to je opravdu smůla, on po bitvě je každý generálem... Jinak, nevím jak si na tom po stránce psychické , ale pokud si alespoň trochu vyspělý, tak bys jich asi moc nezastával. Neboť když si projdeš několik těch topiků, tak zjistíš jak se věci mají.

A pokud nejsi vyspělý, tak se nemá s tebou bavit, nebo by to bylo jako kdo dočurá dál.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 05:41pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:38pm)
O_O Tak to je opravdu smůla, on po bitvě je každý generálem... Jinak, nevím jak si na tom po stránce psychické , ale pokud si alespoň trochu vyspělý, tak bys jich asi moc nezastával. Neboť  když si projdeš několik těch topiků, tak zjistíš jak se věci mají.

A pokud nejsi vyspělý, tak se nemá s tebou bavit, nebo by to bylo jako kdo dočurá dál.


já se nezastávám vůbec nikoho ... svoje problémy si řešte přes pm nemusíte si navzájem flamovat topicy.. tím si aspoň u mě na vyspělosti moc nepřidáš ....

e: a vím jak to tu vypadá .. asi jako v hardcore nebo pvp sekci .. každý tu spamuje.. chce to nějakého moda co by se tu tomudle věnoval... wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Nov 9 2007 05:42pm
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 05:44pm
Quote (mortwatcher @ Sat, Nov 10 2007, 12:41am)
.. každý tu spamuje.. chce to nějakého moda co by se tu
tomudle věnoval...wink.gif

s tímhle s tebou souhlasím, já bych jim dal za každou pičovinu warn a oni by si to rozmysleli
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 10 2007 01:42am
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:44pm)
s tímhle s tebou souhlasím, já bych jim dal za každou pičovinu warn a oni by si to rozmysleli


Viz tvuj profil s warnem :-)

z3r0. the god has spoken sad.gif

This post was edited by Leri on Nov 10 2007 01:52am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 10 2007 01:43am
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 12:44am)
s tímhle s tebou souhlasím, já bych jim dal za každou pičovinu warn a oni by si to rozmysleli


řečeno svatým Zerem ! ^^
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Nov 10 2007 02:33am
cut out the spams here ! (undead, the only god)
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 10 2007 03:12am
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 10 2007, 08:33am)
cut out the spams here ! (undead, the only spamer)



vouch !

Jinak k tématu ... zatím co sem si všim tak to vypadá v pohodě smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 04:38am
Quote (Sobcz @ Sat, Nov 10 2007, 08:43am)
řečeno svatým Zerem ! ^^


Nejsem svatý, ale ohledně těchto věcí to mezi náma vře a mám v tom aspoň dle mě lepší názor. Zkuste si spamovat trade fora a uvidíte.

EGY byl tuším ten, kdo se staral o to, aby bylo CZE forum založeno, ale nejsem si jist. On si s tím dal práci a vy to tady spamujete jako nějací pubertální kokůtci, kteří nemají nic jinného na práci. Možná by stálo za to, si vlastně uvědomit proč tady to forum je. Ono by možná stálo za to si také položit otázku, jestli posty typu +1 mají vůbec cenu.
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 10 2007 04:40am
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 10:38am)
Nejsem svatý, ale ohledně těchto věcí to mezi náma vře a mám v tom aspoň dle mě lepší názor. Zkuste si spamovat trade fora a uvidíte.

EGY byl tuším ten, kdo se staral o to, aby bylo CZE forum založeno, ale nejsem si jist. On si s tím dal práci a vy to tady spamujete jako nějací pubertální kokůtci, kteří nemají nic jinného na práci. Možná by stálo za to, si vlastně uvědomit proč tady to forum je.  Ono by možná stálo za to si také položit otázku, jestli posty typu +1 mají vůbec cenu.


+1

e:to byl jen vtip tongue.gif a ted k tematu. kdyz sem zde zacinal ja, tak se o to tady tusim staral thebis. ne ze by byl moderator, ale kdyz se tady delal bordel, tak pekne vsechny zvlazil. pak myslim dostal i tt. kazdopadne by to tady nejakeho rozumneho cecha moderatora uvitalo. smile.gif

This post was edited by IqLimited on Nov 10 2007 04:41am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll