Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 10:38am)
Nejsem svatý, ale ohledně těchto věcí to mezi náma vře a mám v tom aspoň dle mě lepší názor. Zkuste si spamovat trade fora a uvidíte.
EGY byl tuším ten, kdo se staral o to, aby bylo CZE forum založeno, ale nejsem si jist. On si s tím dal práci a vy to tady spamujete jako nějací pubertální kokůtci, kteří nemají nic jinného na práci. Možná by stálo za to, si vlastně uvědomit proč tady to forum je. Ono by možná stálo za to si také položit otázku, jestli posty typu +1 mají vůbec cenu.
+1
e:to byl jen vtip

a ted k tematu. kdyz sem zde zacinal ja, tak se o to tady tusim staral thebis. ne ze by byl moderator, ale kdyz se tady delal bordel, tak pekne vsechny zvlazil. pak myslim dostal i tt. kazdopadne by to tady nejakeho rozumneho cecha moderatora uvitalo.
This post was edited by IqLimited on Nov 10 2007 04:41am