☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Poradte
Prev
1
2
3
4
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1086
Replies: 45
Track Topic
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#21
Nov 9 2007 09:00am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 02:59pm)
to se ti nestane pokud nikdo nezná tvoje pw... tzn nepouzivat hacky a nikomu neverit .. easy.
jako mě to říkat nemusíš ale někdo se napálí.. jasně je to jeho blbost ale to neznamená že je scamer ....
DTSS
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#22
Nov 9 2007 09:47am
sob nepíš pičoviny .
ja som skončil a ten acc som dal kamaratovi lebo ho súrne potreboval,lenže ja som nevedel,že ten kkt už ma pár acc locked.
už tomu chápeš ?
a ked chceš vedieť tak mam aj pár fg odložených u kamaráta.
a pls ked´ nepíš somariny.
dik
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#23
Nov 9 2007 09:50am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:47pm)
sob nepíš pičoviny .
ja som skončil a ten acc som dal kamaratovi lebo ho súrne potreboval,lenže ja som nevedel,že ten kkt už ma pár acc locked.
už tomu chápeš ?
a ked chceš vedieť tak mam aj pár fg odložených u kamaráta.
a pls ked´ nepíš somariny.
dik
U jakeho kamarada?
DTSS
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#24
Nov 9 2007 09:51am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 03:50pm)
U jakeho kamarada?
budem ti písať u koho mam fg?
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#25
Nov 9 2007 09:53am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:51pm)
budem ti písať u koho mam fg?
jo a jestli ne tak budu zlej.
DTSS
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#26
Nov 9 2007 09:58am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 03:53pm)
jo a jestli ne tak budu zlej.
hej a jak zlej?
moc ??
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#27
Nov 9 2007 10:04am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:58pm)
hej a jak zlej?
moc ??
Moc zlej.
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#28
Nov 9 2007 10:24am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 04:04pm)
Moc zlej.
nesnaz se nasrat gheta neni horsi vec na svete nez nasrany ghetofu
DTSS
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#29
Nov 9 2007 12:27pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Nov 9 2007, 04:24pm)
nesnaz se nasrat gheta neni horsi vec na svete nez nasrany ghetofu
aha tak to ma nepoznáš
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#30
Nov 9 2007 03:21pm
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 06:27pm)
aha tak to ma nepoznáš
to asi nepoznas saesu
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact