d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Poradte
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 09:00am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 02:59pm)
to se ti nestane pokud nikdo nezná tvoje pw... tzn nepouzivat hacky a nikomu neverit .. easy.


jako mě to říkat nemusíš ale někdo se napálí.. jasně je to jeho blbost ale to neznamená že je scamer ....
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 09:47am
sob nepíš pičoviny .
ja som skončil a ten acc som dal kamaratovi lebo ho súrne potreboval,lenže ja som nevedel,že ten kkt už ma pár acc locked.
už tomu chápeš ?

a ked chceš vedieť tak mam aj pár fg odložených u kamaráta.
a pls ked´ nepíš somariny.
dik biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 9 2007 09:50am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:47pm)
sob nepíš pičoviny .
ja som skončil a ten acc som dal kamaratovi lebo ho súrne potreboval,lenže ja som nevedel,že ten kkt už ma pár acc locked.
už tomu chápeš ?

a ked chceš vedieť tak mam aj pár fg odložených u kamaráta.
a pls ked´ nepíš somariny.
dik biggrin.gif


U jakeho kamarada? smile.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 09:51am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 03:50pm)
U jakeho kamarada? smile.gif


budem ti písať u koho mam fg? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 9 2007 09:53am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:51pm)
budem ti písať u koho mam fg? biggrin.gif


jo a jestli ne tak budu zlej.
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 09:58am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 03:53pm)
jo a jestli ne tak budu zlej.


hej a jak zlej? biggrin.gif
moc ?? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 9 2007 10:04am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 03:58pm)
hej a jak zlej? biggrin.gif
moc ?? biggrin.gif


Moc zlej.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 10:24am
Quote (ghetofu @ Fri, Nov 9 2007, 04:04pm)
Moc zlej.


nesnaz se nasrat gheta neni horsi vec na svete nez nasrany ghetofu
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 12:27pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Nov 9 2007, 04:24pm)
nesnaz se nasrat gheta neni horsi vec na svete nez nasrany ghetofu


aha tak to ma nepoznáš biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 9 2007 03:21pm
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 06:27pm)
aha tak to ma nepoznáš biggrin.gif


to asi nepoznas saesu biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll