d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tenhle Lock Nechapu > ...
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 9 2007 03:42am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 07:06am)
scammer tag dostala zato,že ju niekto bonzol jak predáva duped runes alebo fg.
a pak poslala rýchlo nejaké tie eurá njaguarovi a ma aj hviezdu+unlock.


hehe scammer z cesko slovenska? to sem ejste nevidel tongue.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 03:47am
Quote (IqLimited @ Fri, 9 Nov 2007, 11:42)
hehe scammer z cesko slovenska? to sem ejste nevidel tongue.gif


rly? no par ich tu uz mame, toto neni prvy (ani posledny), my slusni sa stretavame tu tongue.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 04:11am
že slušný biggrin.gif ja mam scamm aj zato že mám brata a ten mal vlastný acc na jsp a zato locked oba acc...proste kokotina,ale čo už.
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 9 2007 04:55am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 10:11am)
že slušný biggrin.gif ja mam scamm aj zato že mám brata a ten mal vlastný acc na jsp a zato locked oba acc...proste kokotina,ale čo už.


tak pred chvilkou si v jinem topicu psal, ze mas st kvuli toho ze si skoncil, dal acc kamaradovi, a ten neco vyved. ted pises ze to je proto ze mas bratra a tudis multi.

jestli ty nahodou nas tady neciganis a ten tvuj scammer tag si nahodou nezaslouzis smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 04:56am
Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 12:11)
že slušný biggrin.gif ja mam scamm aj zato že mám brata a ten mal vlastný acc na jsp a zato locked oba acc...proste kokotina,ale čo už.


Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 12:07)
ale prestal som d2 a dal som acc kamaratovi a ten daco ujebal ...


tak jak teda? alebo ked lockovali tento acc nasli na rovnakej ip aj dalsie accs a tie lockuju tiez, to je bohuzial proti pravidlam, len ich treba citat. vynimocne njag povoli 2 acc na jednej ip, ale musi o to byt poziadane dopredu a medzi tymito 2 acc sa nesmu presuvat ziadne fg, ani nesmu postovat v rovnakych threadoch a pod...
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Nov 9 2007 05:28am
Quote (IqLimited @ Fri, Nov 9 2007, 11:55am)

jestli ty nahodou nas tady neciganis


Tak to je super termín "neciganis" uglyhammer.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 05:47am
Co si pamatuja tak ještě acc ondatra nebo tak nějak má scamer tag biggrin.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:48am
Quote (IqLimited @ Fri, Nov 9 2007, 10:55am)
tak pred chvilkou si v jinem topicu psal, ze mas st kvuli toho ze si skoncil, dal acc kamaradovi, a ten neco vyved. ted pises ze to je proto ze mas bratra a tudis multi.

jestli ty nahodou nas tady neciganis a ten tvuj scammer tag si nahodou nezaslouzis smile.gif


hej,ale aj aj brat mal acc ciže to mas 2x acc.

sak viacero ludí tu ma zo dva acc (nebudem menovať).
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:50am
a najhoršie je že ked´ začinal hrávať d2 nemal som doma komp a chodil som do internetky,a tam sme chodili viacerí na d2jsp...
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 9 2007 05:51am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 11:50am)
a najhoršie je že ked´ začinal hrávať d2 nemal som doma komp a chodil som do internetky,a tam sme chodili viacerí na d2jsp...


EDIT BUTTON!!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll