Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 12:11)
že slušný

ja mam scamm aj zato že mám brata a ten mal vlastný acc na jsp a zato locked oba acc...proste kokotina,ale čo už.
Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 12:07)
ale prestal som d2 a dal som acc kamaratovi a ten daco ujebal ...
tak jak teda? alebo ked lockovali tento acc nasli na rovnakej ip aj dalsie accs a tie lockuju tiez, to je bohuzial proti pravidlam, len ich treba citat. vynimocne njag povoli 2 acc na jednej ip, ale musi o to byt poziadane dopredu a medzi tymito 2 acc sa nesmu presuvat ziadne fg, ani nesmu postovat v rovnakych threadoch a pod...