d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 7 2007 11:11am
ME se to seka uz pri baalrunu natoz pri ele + traps ^^
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 7 2007 01:31pm
Quote (Rakiii @ Wed, Nov 7 2007, 12:07pm)
ama team potrebuje mnohem lepsi kooperaci vsech hracu v teamu nez treba bar+3sorc

@Josefista-  vcera jsme hrali spolu ama team: ama bar nec a myslim ze na prvni match jsme to davali slusne ...

jak jsme hrali spolu nec+ama vs blizz+nec to bylo dost tezky kombo ...
blizna si dava necra celkem lehce (navic s lr)
                      a pokud zbyde samotna ama proti nekrovi s decrepify uh....
                      a jak jsme hrali 4v4

ama+bar+nec+pala vs fb blizz trap ele > v tomhle ama teamu to stoji
predevsim na amce , ale musi ji ostatni pomahat predevsim nesmi
komukoliv dovolit tankovat amu ...
obcas to byl celkem lag chaos
... ale celkovy skore nebylo tak fifty fifty ... mit lepsiho palu a byt
sehrany tak je to jedno z nej komb vubec ...
az bude hotovej orb muzem zkouset i dalsi komba
assa/orb/nec klidne


ama nec vs nec blizz

tak zaprve: nec musí mít max amp nebo alespoň 10+amp
zadruhe: by se podle mě měl rushnout nec jinak to asi prohrajete smile.gif

jinak ama team stojí na amě stál a vždycky stát bude, ale pokud se hraje proti mageteamu jako např včera. musí se prostě pořád pohybovat a nejdůležitější je zabít assku
pak už se to dá.

Já osobně preferuji jiný ama team ve složení: Ama Nec(max amp) Barb a Assa . to je krásný antirush team a zároveň slušně zabíjí i rushuje
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Nov 7 2007 02:30pm
Quote (Killer111 @ Wed, Nov 7 2007, 07:31pm)
ama nec vs nec blizz

tak zaprve: nec musí mít max amp nebo alespoň 10+amp
zadruhe: by se podle mě měl rushnout nec jinak to asi prohrajete smile.gif

jinak ama team stojí na amě stál a vždycky stát bude, ale pokud se hraje proti mageteamu jako např včera. musí se prostě pořád pohybovat a nejdůležitější je zabít assku
pak už se to dá.

Já osobně preferuji jiný ama team ve složení: Ama Nec(max amp) Barb a Assa . to je krásný antirush team a zároveň slušně zabíjí i rushuje


urcite bych pridal do ama teamu asku, MB + trap je krasny antisorc smile.gif
mozna bych ubral barbara a dal tam nekoho jineho treba druida
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 7 2007 03:08pm
to už pak ztrácí na kouzlu , podle mě ve 4v4 by měl být barb a jak sem napsal přidat assku necra a amu a máš velmi schopný team
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Nov 7 2007 03:11pm
Quote (Killer111 @ Wed, Nov 7 2007, 09:08pm)
to už pak ztrácí na kouzlu , podle mě ve 4v4 by měl být barb a jak sem napsal přidat assku necra a amu a máš velmi schopný team


barb je podle me akorat na bo a moc toho nezabije ve 4v4

s baba bo mam tak +700-1k life/~1k mana

radsi bych mel v tymu dalsiho killera nez vic life/mana
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 7 2007 04:11pm
Quote (undead_lord @ Wed, Nov 7 2007, 10:11pm)
barb je podle me akorat na bo a moc toho nezabije ve 4v4

s baba bo mam tak +700-1k life/~1k mana

radsi bych mel v tymu dalsiho killera nez vic life/mana


rekl bych ze kdyz mi assa lockne amplou sorc nebo druida tak je one hit kill
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Nov 7 2007 04:42pm
Quote (Killer111 @ Wed, Nov 7 2007, 10:11pm)
rekl bych ze kdyz mi assa lockne amplou sorc nebo druida tak je one hit kill


ten druid je ale jenom prece rychlejsi

a zabije stejne rychle/rychleji nez barb
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 8 2007 01:18am
Quote (Killer111 @ Wed, Nov 7 2007, 09:08pm)
to už pak ztrácí na kouzlu , podle mě ve 4v4 by měl být barb a jak sem napsal přidat assku necra a amu a máš velmi schopný team


tenhle tym sme hrali na jedny tour... double supped ama team ho rodrti temer vzdy
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 8 2007 01:25am
Quote (Josefista @ Thu, Nov 8 2007, 08:18am)
tenhle tym sme hrali na jedny tour... double supped ama team ho rodrti temer vzdy


a double supped amu drtí téměř vždy barb+3 sorky třeba
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Nov 10 2007 01:46pm
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 10:57am)


Např.: undead_lord, kterého sem porazil ani nevím kolik barb vs blizz, tak hned na druhý den chtěl po EP aby změnili pravidla, že blizzna nemůže zabít barba. Se sobem to už ani nevím pomalu co bylo, ale bylo to dost ostré.



Porazils me 2x !!!
a navic to bylo na zacatku, kdyz jsem vstoupil do ep a nemel ani poradny veci tak se tu nevytahuj.

odveta !!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll