d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Co Nejrychleji Nabrat Objem !!!
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 4 2007 12:20pm
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 07:18pm)
no... některé věci se mi tam zdály docela zajímavé (nebavím se o fóru) .

Ono já dojdu k nějakému závěru ať už to z f sport,nebo ronnieho... Ronnieho sem znal už dříve, ale f sport je pro mě novinka :-)

2sobcz: Je to tvuj nazor, já mám pohled na věc trošičku jinší, ale neberu ti ho :-) Chci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti :-)


nahoď na sebe třeba bundu .. rozhodně to bude zdravější. wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 4 2007 12:33pm
Quote (Sobcz @ Sun, Nov 4 2007, 07:20pm)
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 07:18pm)
no... některé věci se mi tam zdály docela zajímavé (nebavím se o fóru) .

Ono já dojdu k nějakému závěru ať už to z f sport,nebo ronnieho... Ronnieho sem znal už dříve, ale f sport je pro mě novinka :-)

2sobcz:
Je to tvuj nazor, já mám pohled na věc trošičku jinší, ale neberu ti ho
:-) Chci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá
cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti
:-)


nahoď na sebe třeba bundu .. rozhodně to bude zdravější. wink.gif


Ono... Co sem četl, tak creatin nemá žádné nežádoucí účinky...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 4 2007 12:37pm
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 07:33pm)
Ono... Co sem četl, tak creatin nemá žádné nežádoucí účinky...


jistě.. pokud chceš ženský kozy.. ale kdo by nechtěl smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Nov 4 2007 12:47pm
neposlouchej lidi, ktery ti rikaji ze mckac a kfc ti pridaji ...

vyzkousel jsem je, a behem 2 mesicu + 1 kg / - 2k kc

pribrat podle me musis "hodne" jist. Tim mam na mysli rozdelit jidlo do nekolika period.
Kdyz denne jis hodne jenom pri snidani a veceri, tak neztloustnes nikdy. Zkousel jsem jist malo ale ve vice periodach a pribral jsem 2 kg za 1.5 tydnu

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 4 2007 01:02pm
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 06:18pm)
hci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti :-)


Heh, no tak tohle rikali asi vsichni smile.gif Pochybuju ze se ti s tim bude chcit skoncit, kdyz uvidis jak pekne to s tim jde smile.gif Stale si budes rikat, vsak jeste to vemu, a jeste to vemu, jeste to neni co bych si predstavoval biggrin.gif

Quote (undead_lord @ Sun, Nov 4 2007, 06:47pm)

Kdyz denne jis hodne jenom pri snidani a veceri, tak neztloustnes nikdy. Zkousel jsem jist malo ale ve vice periodach a pribral jsem 2 kg za 1.5 tydnu


Jj, jist vicekrat a po mensich davkach se pouziva spise pro dietu smile.gif

This post was edited by Leri on Nov 4 2007 01:03pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2007 01:05pm
Quote (undead_lord @ Sun, Nov 4 2007, 06:47pm)
neposlouchej lidi, ktery ti rikaji ze mckac a kfc ti pridaji ...

vyzkousel jsem je, a behem 2 mesicu + 1 kg / - 2k kc

pribrat podle me musis "hodne" jist. Tim mam na mysli rozdelit jidlo do nekolika period.
Kdyz denne jis hodne jenom pri snidani a veceri, tak neztloustnes nikdy. Zkousel jsem jist malo ale ve vice periodach a pribral jsem 2 kg za 1.5 tydnu


tj tak 6x denne ne?
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 6 2007 12:38pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 2 2007, 04:59pm)
Tak o co tu běží... po dlouhé době sem se rozhodl něco přibrat , ono 184/76kg(19let)  není zas tak špatný ale přece jen by se něco málo přibrat bodlo. Takže bych zde prosil někoho, kdo se v dané věci trošičku orientuje (že tebi? :-* ) ,aby mně doporučil nějaké ty doplňky výživy, nebo věci tipu creatin (dřív sem toho byl odpůrce, ale tak co už... zdá se mi, že je to snad i bezpečné). Je mi jasné, že budu muset navštivovat rambodílnu, ... tam by se bodly taky nějaké poznámky, třeba jestli cvičit menší váhy po více opakování, nebo naopak  Velké váhy a málo opakován, popř. jak často cvičit...  Veškeré rady uvítám, prosil bych aby se tento topic nezvrtnul...  jo a poznámka na konec, nemusí to být čistě svalová hmota, ono se to časem pak vypiluje :-)


184/76 kg a stezujes si? Ja mam 184/65 a jsem spokojenej... Neser do sebe zadny podpurny chuoviny, stejne jen co je prestanes brat, tak se to vrati k normalu... Radsi se s tim smir bejku wink.gif Jses naprostej prumer.

Jenom zensky sou vypatlany a tak si muzou dovolit bejt nespokojeny se svym vzhledem... smile.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 7 2007 10:13am
hmm zaujimavy topic biggrin.gif

skús jesť 7x denne väčšie porcie ako jedávaš teraz a ako doplnky stravi skús Megamas+creatín ,ale pokial necvičís tak si to nedávaj...i ked creatín je sám o sebe o hovne podľa mňa,ale ten megamas ti určite pomože.Skús si upraviť stravu tak,aby si tam mal čo najmenej vlákniny a viac tukov + primeraný počet cukrov.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 8 2007 02:38pm
Děkuji za vaše připomínky, dneska už mám na věc trošičku jinší pohled a to díky webům ronnie a f-sport. Trošičku sem pročetl a tak se do toho pustím prvně bez creatinu :-) Ale vidím za pomoci nějakého proteinu. Je jasné, že strava je důležitá, to mě napadlo hned :-)
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 22 2007 04:27am
^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll