Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 06:18pm)
hci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti :-)
Heh, no tak tohle rikali asi vsichni

Pochybuju ze se ti s tim bude chcit skoncit, kdyz uvidis jak pekne to s tim jde

Stale si budes rikat, vsak jeste to vemu, a jeste to vemu, jeste to neni co bych si predstavoval

Quote (undead_lord @ Sun, Nov 4 2007, 06:47pm)
Kdyz denne jis hodne jenom pri snidani a veceri, tak neztloustnes nikdy. Zkousel jsem jist malo ale ve vice periodach a pribral jsem 2 kg za 1.5 tydnu
Jj, jist vicekrat a po mensich davkach se pouziva spise pro dietu
This post was edited by Leri on Nov 4 2007 01:03pm