d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hm, Tak Tohle Nasere. > Že By Závist?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 1 2007 01:14pm
no tak sem si skusil vsadit na stesti ... poslednich 5 fg biggrin.gif jak zjistim jestli sem vyhral??? nebo jaky cisla sem mel a jaky se losovali?? hmm ?? thx :-* smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 1 2007 01:17pm
CT 1 losovani stastnych 10 wink.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 1 2007 01:29pm
Quote (Black_WoH @ Thu, Nov 1 2007, 07:14pm)
no tak sem si skusil vsadit na stesti ... poslednich 5 fg biggrin.gif jak zjistim jestli sem vyhral??? nebo jaky cisla sem mel a jaky se losovali?? hmm ?? thx :-* smile.gif


máš to tam kde si sázíš poslední tažená čísla wink.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 1 2007 03:17pm
Quote (undead_lord @ Thu, Nov 1 2007, 05:29pm)
rekl bych spise hlupak ...

a uz tu nespamuj hlupaku  uglyhammer.gif


Uz nebudu
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 17 2007 04:16pm
Quote (IqLimited @ Thu, Nov 1 2007, 09:12am)
zase ho odlockujou. vzdycky kdyz nekdo vyhraje jakcpot. taK  ho locknou, poradne vsechno proklepnou. zkontrolujou.. a pokud je vsechno ok, tak odlocknou. myslim teda blush.gif


tak se divam na ten topic a borec co byl tehdy locked je stale locked biggrin.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 18 2007 02:17pm
Quote (M0f0 @ Thu, 1 Nov 2007, 12:42)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1716324

tiket stoji 5 fg, z toho do jackpotu idu 3 fgace a 2 fg si necha hadaj kto smile.gif

ale je to gambel ako kazdy iny, nedoporucujem, uz tam dost ludi nechalo aj niekolko K fg a nic neziskali naspat sad.gif


pravda ja tam nechal pres 2k fg++ smile.gif

ale obcas si tam hodit naky fg neuskodi smile.gif clovek nikdy nevi, nahoda je blbec..
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2007 02:40pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 18 2007 02:43pm
Quote (sapier @ Tue, 18 Dec 2007, 21:40)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam biggrin.gif


OMG..
E. to mi připomíná quote v unluckyho profilu

This post was edited by Esantin on Dec 18 2007 02:45pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 18 2007 02:47pm
Quote (sapier @ Tue, Dec 18 2007, 08:40pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam biggrin.gif


lol primo uz jsi to tady jednou rikal, co ja vim tak se to i vysvetlovalo biggrin.gif ja se pochcim, kurva neee biggrin.gif
Member
Posts: 410
Joined: Jun 10 2007
Gold: 1.00
Dec 18 2007 03:00pm
lol
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll