☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Hm, Tak Tohle Nasere. > Že By Závist?
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1366
Replies: 39
Track Topic
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#21
Nov 1 2007 01:14pm
no tak sem si skusil vsadit na stesti ... poslednich 5 fg
jak zjistim jestli sem vyhral??? nebo jaky cisla sem mel a jaky se losovali?? hmm ?? thx :-*
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#22
Nov 1 2007 01:17pm
CT 1 losovani stastnych 10
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#23
Nov 1 2007 01:29pm
Quote (Black_WoH @ Thu, Nov 1 2007, 07:14pm)
no tak sem si skusil vsadit na stesti ... poslednich 5 fg
jak zjistim jestli sem vyhral??? nebo jaky cisla sem mel a jaky se losovali?? hmm ?? thx :-*
máš to tam kde si sázíš poslední tažená čísla
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#24
Nov 1 2007 03:17pm
Quote (undead_lord @ Thu, Nov 1 2007, 05:29pm)
rekl bych spise hlupak ...
a uz tu nespamuj hlupaku
Uz nebudu
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#25
Dec 17 2007 04:16pm
Quote (IqLimited @ Thu, Nov 1 2007, 09:12am)
zase ho odlockujou. vzdycky kdyz nekdo vyhraje jakcpot. taK ho locknou, poradne vsechno proklepnou. zkontrolujou.. a pokud je vsechno ok, tak odlocknou. myslim teda
tak se divam na ten topic a borec co byl tehdy locked je stale locked
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#26
Dec 18 2007 02:17pm
Quote (M0f0 @ Thu, 1 Nov 2007, 12:42)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1716324
tiket stoji 5 fg, z toho do jackpotu idu 3 fgace a 2 fg si necha hadaj kto
ale je to gambel ako kazdy iny, nedoporucujem, uz tam dost ludi nechalo aj niekolko K fg a nic neziskali naspat
pravda ja tam nechal pres 2k fg++
ale obcas si tam hodit naky fg neuskodi
clovek nikdy nevi, nahoda je blbec..
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#27
Dec 18 2007 02:40pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#28
Dec 18 2007 02:43pm
Quote (sapier @ Tue, 18 Dec 2007, 21:40)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam
OMG..
E. to mi připomíná quote v unluckyho profilu
This post was edited by Esantin on Dec 18 2007 02:45pm
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#29
Dec 18 2007 02:47pm
Quote (sapier @ Tue, Dec 18 2007, 08:40pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=377003
ten typek co to vyhral a je locked tak kliknete na jeho sig best guy on d2jsp jako ze sem si snim nikdy nepsal ani ho neznam
lol primo uz jsi to tady jednou rikal, co ja vim tak se to i vysvetlovalo
ja se pochcim, kurva neee
aic20
Member
Posts: 410
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
1.00
#30
Dec 18 2007 03:00pm
lol
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact