d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Univerzita Volá Aneb Velke Dilema > Chtel Bych Vas Nazor
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 31 2007 12:20pm
Quote (Leri @ Wed, 31 Oct 2007, 19:13)
Nemusi to byt vzdy pravdou :-)
A kdyz uz jo, pak to chce i snahu ze strany studenta, jinak je ti to uplne zbytecne.


mas zkusenost ? pochlub se.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 31 2007 02:28pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Oct 31 2007, 06:20pm)
mas zkusenost ? pochlub se.


Ja se chlubil uz s tolika veci, ze uz si tady pripadam trapne.
Mam zkusenost, znam lidi co na takove skoly chodili.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 31 2007 03:06pm
nečetl sem weby ale asi takhle psáno budeš všude že máš Vš
za další pokud najdeš podporu a fakt tam chceš tak není jinatší volby než tam jít ale musíš mít podporu rodinu a škemrat jejich drobáky biggrin.gif<prostě je vysát do mrtě vytáhnout znich pojistky atd biggrin.gif <myšleno s vtipem>
osobně si myslím že se ti to vyplatí než aby sis pak něco vyčítal

osobně mam sen že chci taky na vejšku práva ani medicína ne
přemejšlim nad eko managment nebo hotelovka fakt taky nevim eště mam rok na přemejšlení
nejhorší je asi najít práci která by bavila a udělat na to školu

ediít osobně si myslím že ekonomové jsou chodíci bedny s dvou procíkovím jadrem bez chlazení v bedně z vysoko hořlavého materialu

This post was edited by Lua on Oct 31 2007 03:16pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 31 2007 03:24pm
Quote (Lua @ Wed, 31 Oct 2007, 23:06)
nečetl sem weby ale asi takhle psáno budeš všude že máš Vš
za další pokud najdeš podporu a fakt tam chceš tak není jinatší volby než tam jít ale musíš mít podporu rodinu a škemrat jejich drobáky biggrin.gif<prostě je vysát do mrtě vytáhnout znich pojistky atd biggrin.gif <myšleno s vtipem>
osobně si myslím že se ti to vyplatí než aby sis pak něco vyčítal


diky, konecne nekdo kdo pochopil proc to tady vubec resim (akorat bych dodal ze sice vsude budu mit ze mam VS, ale pokud budu chtit delat v zahranici *cough* Finland *cough* Britain *cough*) tak budu mit urcite lepsi vyhlidky s mezinarodnim certifikatem nez jenom s diplomem s vysoke skoly.
jinak ja nechci delat ekonomii, chci delat IT & Programming a pripane si volitelne vzit neco z designu nebo managementu... ekonomu je ted strasna spousta (i kdyz IT taky, ale prece jenom budu moct delat i v zahranici) a myslim ze bych tm tezko hledal uplatneni, navic me mnohem vic bavi matematika samotna nez financni...

Leri: pokud vis tak prosimte rekni, zrovna treba tvuj nazor me hodne zajima kdyz jsi ted zacal vysokou (nebo se pletu?)

This post was edited by MrReaper on Oct 31 2007 03:26pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 31 2007 04:03pm
Quote (MrReaper @ Wed, Oct 31 2007, 09:24pm)
diky, konecne nekdo kdo pochopil proc to tady vubec resim (akorat bych dodal ze sice vsude budu mit ze mam VS, ale pokud budu chtit delat v zahranici *cough* Finland *cough* Britain *cough*) tak budu mit urcite lepsi vyhlidky s mezinarodnim certifikatem nez jenom s diplomem s vysoke skoly.
jinak ja nechci delat ekonomii, chci delat IT & Programming a pripane si volitelne vzit neco z designu nebo managementu... ekonomu je ted strasna spousta (i kdyz IT taky, ale prece jenom budu moct delat i v zahranici) a myslim ze bych tm tezko hledal uplatneni, navic me mnohem vic bavi matematika samotna nez financni...

Leri: pokud vis tak prosimte rekni, zrovna treba tvuj nazor me hodne zajima kdyz jsi ted zacal vysokou (nebo se pletu?)


tje tady jeden problém já nevim jestli chci jednou pryč nebo být tady ale co vim stopro chci si udělat ajinu kdyby nevyšla vejška tak mam v plánu intenzivní jazykový kurz a pak další pokus hm ekonomů jo ale dobrej manager se nestratí tongue.gif nejhrší je že vůbec nevim co sem v kulkách já bych nejradši nedělal nic a pobíral 100k měsíčně smile.gif
to chce podnikat a přijít na něco new udělat marketingovej prukum a šup a něco rozjet dát do toho vše a pak se prát o kus schnilího chleba s dalšími kamoši bezdomovci biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 31 2007 04:06pm
Quote (Lua @ Wed, 31 Oct 2007, 23:03)
se nestratí

radsi odjed biggrin.gif

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 31 2007 04:28pm
CVUT FJFI obor softwarove inzenyrstvi, prakticka informatika a takovy dalsi podivny vecicky. Je to free a myslim, ze to vynda i ty vase certifikaty.

This post was edited by pugacov on Oct 31 2007 04:55pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 31 2007 04:47pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Oct 31 2007, 07:00pm)
ehm, vyjadreni k soukromym skolam, diky tem certifikatum vysoce prevysuji vice nez vetsinu jakychkoliv ceskych skol, kdyz vezmu v potaz tu na ktere jsem, je soucasti vyuky certifikat, se kterym se minimal salary pohybuje kolem 3600liber +
bohuzel je pravda, ze penize vlozene do studia se zuroci nejvic :/


tadyty utopisty s ruzovejma brejlema mam nejradsi biggrin.gif nesmis verit vsemu co kdo rika OKP wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 31 2007 05:24pm
Quote (Sobcz @ Wed, 31 Oct 2007, 23:47)
tadyty utopisty s ruzovejma brejlema mam nejradsi biggrin.gif nesmis verit vsemu co kdo rika OKP wink.gif


kdo veri vsemu ? :/ ja jen mam proste takovoudle zkusenost, jestli ti jde o ten plat to nikdo nerika, to ukazujou statistiky smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 1 2007 01:24am
Quote (unknown_spirit @ Thu, Nov 1 2007, 12:24am)
kdo veri vsemu ? :/ ja jen mam proste takovoudle zkusenost, jestli ti jde o ten plat to nikdo nerika, to ukazujou statistiky smile.gif


statistiky co delali sefici ty skoly ? biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll