Quote (Lua @ Wed, 31 Oct 2007, 23:06)
nečetl sem weby ale asi takhle psáno budeš všude že máš Vš
za další pokud najdeš podporu a fakt tam chceš tak není jinatší volby než tam jít ale musíš mít podporu rodinu a škemrat jejich drobáky

<prostě je vysát do mrtě vytáhnout znich pojistky atd

<myšleno s vtipem>
osobně si myslím že se ti to vyplatí než aby sis pak něco vyčítal
diky, konecne nekdo kdo pochopil proc to tady vubec resim (akorat bych dodal ze sice vsude budu mit ze mam VS, ale pokud budu chtit delat v zahranici *cough* Finland *cough* Britain *cough*) tak budu mit urcite lepsi vyhlidky s mezinarodnim certifikatem nez jenom s diplomem s vysoke skoly.
jinak ja nechci delat ekonomii, chci delat IT & Programming a pripane si volitelne vzit neco z designu nebo managementu... ekonomu je ted strasna spousta (i kdyz IT taky, ale prece jenom budu moct delat i v zahranici) a myslim ze bych tm tezko hledal uplatneni, navic me mnohem vic bavi matematika samotna nez financni...
Leri: pokud vis tak prosimte rekni, zrovna treba tvuj nazor me hodne zajima kdyz jsi ted zacal vysokou (nebo se pletu?)
This post was edited by MrReaper on Oct 31 2007 03:26pm