d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Penize > Jak Si Je Vydelat?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 26 2007 09:50am
náhodou prodávaním drog si vyděláš hodně je pravda za 1 že hodně riskuješ a kurvíš lidi ale<co si budem povídat každej myslí jen na sebe a na svoje blaho-taky se to budu muset naučit biggrin.gif>
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 26 2007 09:54am
Prodávat drogy neni zas až tak velký risk pokud už znáš lidi a víš že ty jsou na tobě zavyslí a nemohou tě prásknout. Trust me.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 26 2007 10:07am
Quote (Lua @ Fri, Oct 26 2007, 03:50pm)
<co si budem povídat každej  myslí jen na sebe a na svoje blaho-taky se to budu muset naučit biggrin.gif>




This post was edited by Leri on Oct 26 2007 10:07am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 01:10am
Quote (Lua @ Fri, Oct 26 2007, 03:50pm)
náhodou  prodávaním drog si vyděláš hodně je pravda za 1 že hodně riskuješ a kurvíš lidi ale<co si budem povídat každej  myslí jen na sebe a na svoje blaho-taky se to budu muset naučit biggrin.gif>


^^ lua mas nakej matros??? za mesic mam narozky chci si koupit neco biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 27 2007 02:26pm
Quote (Lua @ Thu, Oct 25 2007, 06:26pm)
vyloupit banku, přepadávat  transporty, vyměnovat panely a čtečky u bankomatů biggrin.gif
osobně si myslím že i v 16 se dá sehnat brigáda zákoně osoibně sklad v supermarketu jak tu někdo navrhoval je asi nej řešení pro tebe
ale pak i sou ty na černo biggrin.gif ale pokud najdeš svině tak
zaprví můžou se na tebe vysrat nedat výplatu nemáš nic v ruce
za druhy uděláš si zranění žadný pojistný když to nahlásíš, tak tě žalujou že si se knim vloupal a tam sis udělal zranění zase by si na tom byl tratnej ty
a ted + když tě někdo žaluje tak furt máš poloviční trestní sazbu biggrin.gif
radim se poptat po známých znam spoustu případů kdy se de makat na stavbu za slušný prachy a tam máš jistotu mže ti nic neudělaj< v určitým musí být ten nejvyšší táta tvýho kámoše atd prostě koho znáš

rada 3 neymsli si že pokud děláš na černo tak že zákonitě dostaneš víc peněz dostaneš <co znam tak pokud ti není 18+ tak se tě snaží oškubat kde to de> takže za tebe neplatí daně zp/sp a daj ti normálka 45kč na /h možná někde i mín
doufez že budeš mít luck biggrin.gif




štěstí že tam nechodim biggrin.gif


lua dobře biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 27 2007 02:30pm
nebo Au Pair ^^
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2007 02:31pm
Quote (Esantin @ Sat, Oct 27 2007, 09:30pm)
nebo Au Pair ^^


nebo treba porno ?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 27 2007 03:32pm
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 26 2007, 03:54pm)
Prodávat drogy neni zas až tak velký risk pokud už znáš lidi a víš že ty jsou na tobě zavyslí a nemohou tě prásknout. Trust me.


přimo

Quote (Lua @ Fri, Oct 26 2007, 03:50pm)
náhodou  prodávaním drog si vyděláš hodně je pravda za 1 že hodně riskuješ a kurvíš lidi ale<co si budem povídat každej  myslí jen na sebe a na svoje blaho-taky se to budu muset naučit biggrin.gif>


to se nedá naučit biggrin.gif vždy vše zhuliš biggrin.gif

This post was edited by Runn3r on Oct 27 2007 03:32pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 27 2007 04:46pm
vy jste mazaci.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 28 2007 01:37pm
kolben -> GG wink.gif uvidíš jak tě pár dnů v ňákym kolbenu donutí se učit smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll