eště když nebyly good hry na pc jestli někdo pamatuje motorky <256 barev atd> asi rok 1999
tak kámoš mě zapisoval jako abych měl u něho svůj hraci účet a protže se jmenuju Luděk tak tam psal Luďa ale zapoměl dokliknout "D "

no pak si ze mě dělal prdel a já to pak začal používat
akorát sem si ho doladil k obrazu lepšímu což je Lua3xer Lua- to víte 3 oblíbené číslo a xer mě napadlo hlavně že X je celkem neobvyklé a ne moc používané písmeno
lognutím na d2 bylo ofc Lua3xer acc name po tom až když sem začínal bejt jako známější tak sem převážně hrál na prohozeným acc což byl Lua3rex< Lua rex> jak mi sem tam říkali<to mi sralo >

a pak nevim prostě lidé byly unudění psát Lua3xer či Luarex tak mi začali říkat aniž by to věděli mím syrovým nickem <mě to ani nevádí> celkem i rád v poslední době radší užívam Lua hlavně se to lépe vyslovuje žkuste vyslo Lua3xer česky Lua tři xer nebo anglicky Lua three xer prostě to nejde

takže full je Lua3xer pro známý Lua
This post was edited by Lua on Oct 25 2007 02:14pm