d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 25 2007 02:13pm
eště když nebyly good hry na pc jestli někdo pamatuje motorky <256 barev atd> asi rok 1999
tak kámoš mě zapisoval jako abych měl u něho svůj hraci účet a protže se jmenuju Luděk tak tam psal Luďa ale zapoměl dokliknout "D "
biggrin.gif no pak si ze mě dělal prdel a já to pak začal používat
akorát sem si ho doladil k obrazu lepšímu což je Lua3xer Lua- to víte 3 oblíbené číslo a xer mě napadlo hlavně že X je celkem neobvyklé a ne moc používané písmeno
lognutím na d2 bylo ofc Lua3xer acc name po tom až když sem začínal bejt jako známější tak sem převážně hrál na prohozeným acc což byl Lua3rex< Lua rex> jak mi sem tam říkali<to mi sralo > biggrin.gif
a pak nevim prostě lidé byly unudění psát Lua3xer či Luarex tak mi začali říkat aniž by to věděli mím syrovým nickem <mě to ani nevádí> celkem i rád v poslední době radší užívam Lua hlavně se to lépe vyslovuje žkuste vyslo Lua3xer česky Lua tři xer nebo anglicky Lua three xer prostě to nejde biggrin.gif takže full je Lua3xer pro známý Lua

This post was edited by Lua on Oct 25 2007 02:14pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 02:26pm
Quote (Lua @ Thu, 25 Oct 2007, 22:13)
eště když nebyly good hry na pc jestli někdo pamatuje motorky <256 barev atd> asi rok 1999
tak kámoš mě zapisoval jako abych měl u něho svůj hraci účet a protže se jmenuju Luděk tak tam psal Luďa ale zapoměl dokliknout "D "
biggrin.gif no pak si ze mě dělal prdel a já to pak začal používat
akorát sem si ho doladil k obrazu lepšímu což je Lua3xer Lua- to víte 3 oblíbené číslo a xer mě napadlo hlavně že X je celkem neobvyklé a ne moc používané písmeno
lognutím na d2 bylo ofc Lua3xer acc name po tom až když sem začínal bejt jako známější tak sem převážně hrál na prohozeným acc což byl Lua3rex< Lua rex> jak mi sem tam říkali<to mi sralo > biggrin.gif
a pak nevim prostě lidé byly unudění psát Lua3xer či Luarex tak mi začali říkat aniž by to věděli mím syrovým nickem <mě to ani nevádí> celkem i rád v poslední době radší užívam Lua hlavně se to lépe vyslovuje žkuste vyslo Lua3xer česky Lua tři xer nebo anglicky Lua three xer prostě to nejde biggrin.gif takže full je Lua3xer pro známý Lua


any relations to Olympique lyon player lualua?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 25 2007 03:22pm
Quote (palec @ Thu, Oct 25 2007, 08:26pm)
any relations to Olympique lyon player lualua?


Lua>lualua
taky sem čuměl sad.gif čorky
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 25 2007 04:56pm
Quote (Killer111 @ Thu, Oct 25 2007, 07:06pm)
OK taky teda něco přidám.

Killer , hm naprosto debilní nick kdy jsem začínal s onlinovýma hra potažmo s diablem. Přilezl jsem na xchat je to tak 5-6 let zpět a v mém věku mě nenapadlo nic inteligentnějšího než Killer. V hrách po IP jsem všecky kosil, tak jsem šel na bn a nic lepšího mě nenapadlo než Killer biggrin.gif, to samé jsem měl na prvním EP a zde na jsp bylo vše takové zabrané tzn ještě debilnější killer111 , dodneška toho lituju , ale už mi to zůstalo smile.gif

Troy / Troyer - to vzniklo když už jsem trošku pochopil že killer nebude to pravé ořechové, a Troy se mi zalíbil ( přispěl tomu i Pastor Troy)


se nech za 1k fg přejmenovat xD
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2007 02:36am
Mno tak kazdy z mych kamosu vi ze jsem na BN delal snad co 2 mesice novy acc nick protoze uz se mi ten stary nelibil takze ty vyjmenovavat nebudu tongue.gif ale zrovna ten na jsp vznikl tak ze jednou byl u me Tomas ( runn3r ) a dohodli jsme se ze udelame spolecny jsp acc ( vim blbost^ ) biggrin.gif mno takze bydlim na sidlisti kteremu se rika Fifejdy - Fifky a holt jsem z Ostravy - Ova tongue.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Oct 26 2007 03:04am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Oct 26 2007, 09:36am)
Mno tak kazdy z mych kamosu vi ze jsem na BN delal snad co 2 mesice novy acc nick protoze uz se mi ten stary nelibil takze ty vyjmenovavat nebudu tongue.gif ale zrovna ten na jsp vznikl tak ze jednou byl u me Tomas ( runn3r ) a dohodli jsme se ze udelame spolecny jsp acc ( vim blbost^ ) biggrin.gif mno takze bydlim na sidlisti kteremu se rika Fifejdy - Fifky a holt jsem z Ostravy - Ova tongue.gif


No, hote, lepší než kdybys bydlel na Muglinově smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 26 2007 03:57am
nekolik let zpatky jsem se dival na nove na ochrance (sentinel), takovej ten polda jak dobre slysi, vidi atd.
zaclo se mi to libit ale uz to existovalo, takze jsem zkousel, dokud to slo a zustala 4.

ale stejne mi kazdej rika vik/viki
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 26 2007 04:42am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Oct 26 2007, 09:57am)
nekolik let zpatky jsem se dival na nove na ochrance (sentinel), takovej ten polda jak dobre slysi, vidi atd.
zaclo se mi to libit ale uz to existovalo, takze jsem zkousel, dokud to slo a zustala 4.

ale stejne mi kazdej rika vik/viki


biggrin.gif lol to mě napadlo že si by to mohlo bejt z toho <trefil sem se>btw ho znova opakují biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2007 06:37am
Quote (UBU @ Fri, Oct 26 2007, 09:04am)
No, hote, lepší než kdybys bydlel na Muglinově smile.gif


hh tjn wink.gif a porad miluju tvuj sig tongue.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 26 2007 07:42am
Quote (Lua @ Fri, Oct 26 2007, 10:42am)
biggrin.gif lol to mě napadlo že si by to mohlo bejt z toho <trefil sem se>btw ho znova opakují biggrin.gif


ja vim, ale ted se na nej uz nekoukam smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll