d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Uplně Všechno Mě > čti
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2007 02:42pm
Quote (sapier @ Tue, Oct 23 2007, 07:19pm)
BIG VOUCH


biggrin.gif lul...
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 24 2007 12:12am
najdi si taky oddychovy sport ktory ta bude bavit, napr. billiard a podobne... samozrejme doporucujem chodit pit wink.gif

This post was edited by kvaski_svk on Oct 24 2007 12:12am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 24 2007 11:12am
Quote (kvaski_svk @ Wed, Oct 24 2007, 06:12am)
najdi si taky oddychovy sport ktory ta bude bavit, napr. billiard a podobne... samozrejme doporucujem chodit pit wink.gif


biliard ten sem nidky nehrál ani nevim jak na to hraju kulec, šipky, sem tam už fotbálek takže můj skill je elpší než sem uzkázal v praze biggrin.gif když sem začínal
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 24 2007 11:21am
Tak v hospodach spise byvaji kulecniky z mych zkusenosti :-)

Mne uz ten kulec zacina srat, hraju to cim dal hure ted smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 24 2007 11:35am
Quote (Leri @ Wed, 24 Oct 2007, 18:21)
Tak v hospodach spise byvaji kulecniky z mych zkusenosti :-)

Mne uz ten kulec zacina srat, hraju to cim dal hure ted smile.gif


to je tim ze trenuje se mnou.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 24 2007 02:54pm
mě kulec vždy šel njn ale biliard sem fakt eště nehrál ani nezanm rulles
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 29 2007 04:57am
Quote (Lua @ Tue, Oct 23 2007, 04:56pm)
nebavííí ale fakt sem zjistil že mě práce , učení, hraní, prostě nic nebaví a šíleně se nedím taky to někdo zažil?
mééé sad.gif


to prejde smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 29 2007 06:09am
postav si gayruida.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll