Quote (undead_lord @ Tue, Oct 16 2007, 09:15pm)
jsem presne v loni ztratil celou fb socku kterou jsem setril hodne dlouho. Zustalo mi asi 10% jmeni ~ 150 fg
pak jsem zacal znovu a mam zase vsechno, dokonce i vic
Za par mesicu az zacnes si budes rikat, proc jsi nezacal tedka, pak bys mel hodne ..
jop to se mě stalo taky , ztratil jsem toho už hodně

1) celý acc za easy map

( 2-3k fg)
2) jsem si smazal omylem palu

( 2,5 k fg)
3) omylem jsem přikoupil friend slot (500 fg)
4) scamm ( 4xx fg)
5) nespočet věcí poofed ( 4 x 3/19, ele 38+ atd)
je pravda že za tu jedničku jsem s tim sekl asi na měsíc, ale do roka jsem měl všechno zpět , možná i víc