d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Koncim S Dia Na Par Mesicu > Jo Je To Tak
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 16 2007 03:27pm
Quote (undead_lord @ Tue, Oct 16 2007, 09:15pm)
jsem presne v loni ztratil celou fb socku kterou jsem setril hodne dlouho. Zustalo mi asi 10% jmeni ~ 150 fg
pak jsem zacal znovu a mam zase vsechno, dokonce i vic

Za par mesicu az zacnes si budes rikat, proc jsi nezacal tedka, pak bys mel hodne ..


jop to se mě stalo taky , ztratil jsem toho už hodně smile.gif

1) celý acc za easy map smile.gif ( 2-3k fg)
2) jsem si smazal omylem palu smile.gif ( 2,5 k fg)
3) omylem jsem přikoupil friend slot (500 fg)
4) scamm ( 4xx fg)
5) nespočet věcí poofed ( 4 x 3/19, ele 38+ atd)

je pravda že za tu jedničku jsem s tim sekl asi na měsíc, ale do roka jsem měl všechno zpět , možná i víc
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 16 2007 03:50pm
Quote (Killer111 @ Tue, 16 Oct 2007, 23:27)

2) jsem si smazal omylem palu smile.gif ( 2,5 k fg)

potesi vzdy potesi lol biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 16 2007 08:58pm
:-/
a za vsechno muze ten,co sel na nithlataka,kdyz sem ti chtel davat anyu na hell,takze jsem ji nakonec neudelal....aspon ze pala zije:-/
Member
Posts: 12,519
Joined: Aug 26 2007
Gold: 13.77
Oct 16 2007 10:07pm
schnuugen-strs
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 16 2007 11:20pm
ja uz to taky zabalil..
doufam ze tu ted nemate tolik spamu..
GL
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 17 2007 01:15am
Quote (Killer111 @ Tue, Oct 16 2007, 09:27pm)
jop to se mě stalo taky , ztratil jsem toho už hodně smile.gif

1) celý acc za easy map smile.gif ( 2-3k fg)
2) jsem si smazal omylem palu smile.gif ( 2,5 k fg)
3) omylem jsem přikoupil friend slot (500 fg)
4) scamm ( 4xx fg)
5) nespočet věcí poofed ( 4 x 3/19, ele 38+ atd)

je pravda že za tu jedničku jsem s tim sekl asi na měsíc, ale do roka jsem měl všechno zpět , možná i víc



tvurci easy maphacku dokazali hodne dobre procistit d2

sam jsem ztratil cely acc tehdy, ale nastesti jenom na tehdejsi dobu tak 1k fg
celkove jsme ztratil 3k

Ale nechapu... jak muzes smazat palu omylem.. das delete a ono se te jeste zepta jestli opravdu chces smazat ...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 17 2007 02:35am
no , zaprvé jsem byl ožralý a za druhý jsem myslel že mažu nějaký jiný char než palu smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Oct 17 2007 10:23am
heh tady nejde ani o fgs jak o to ze sem mel k ni citovej vztah byla moji chloubou... pac byla best pro me a prisel sem o hodne nejsem takovej trader kerej ma FGs jak nasere lewi nenecham te v tom vratim se co nevidet asi pristi mesic jeste nevim wink.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 17 2007 10:39am
Das si prestavku a pak se do toho zase dostanes wink.gif :-)
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Oct 17 2007 10:52am
Quote (vanys @ Wed, Oct 17 2007, 06:39pm)
Das si prestavku a pak se do toho zase dostanes wink.gif :-)


sorry ze sem na tebe vyjel ale jaksi moje nervy povolili mam jeste palu tak se na nej mrknu pak nevim jestli to ma bys smiter nebo hammer
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll