d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Politika > :d
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 14 2007 01:15am
Quote (Hamihs @ Sun, Oct 14 2007, 07:12am)
Takze ty ses vlastenec jo? A delas si docela prdel? Trikrat a dost? Se docela prober!


Omg ale to by se zmenil celej treni rad, vysvetlim ti to v hospode....
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 14 2007 01:53am
Quote (undead_lord @ Sat, Oct 13 2007, 07:04pm)
vite, vidim ze vsichni nadavate na komunisty a na stat atd...

Za dob komunistu si lide stezovali, tedka si lide stezujou a budou stezovat...
Lide chteji zit v dobrem prostredi, chteji mit klid, bezpeci a jistotu, chteji mit dobrou kvalitu silnic, velke socialni / nemocenske atd...
ale nechteji platit dane, odkud to stat ma asi sebrat?


prestante si stezovat a uvedomte si, ze existuji mista, kde touzi po tom, co vy mate tady k dispozici


prakticky sem postoval to samy.. aspon nekdo ma stejnej nazor ^^ az na to ze za komousu nebylo to bezpeci a jistota.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 14 2007 02:41am
Quote (sapier @ Sat, Oct 13 2007, 05:25pm)
co to meles lol 12 milionu rocne kdyz ten dluh je velky jak pica to by asi tezko pomohlo


12 mega rocne a xxx miliard statni dluh fakt by to pomohlo vzpamatuj se stejne kdyby kdokoli znas byl politikem a mel by moznost si vydelat nejake penize bokem taky by asi neodolal nerikam vsichni ale vetsina
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 14 2007 03:47am
Quote (Sobcz @ Sun, Oct 14 2007, 07:53am)
prakticky sem postoval to samy.. aspon nekdo ma stejnej nazor ^^ az na to ze za komousu nebylo to bezpeci a jistota.


rekl bych naopak, za komousu byla bezpeci a jistota, ale stat se nerozvijel, protoze mezinarodni styky byly skoro nulove
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 14 2007 03:55am
Quote (undead_lord @ Sun, Oct 14 2007, 10:47am)
rekl bych naopak, za komousu byla bezpeci a jistota, ale stat se nerozvijel, protoze mezinarodni styky byly skoro nulove


bezpeci ? tobe prisly bezpecny ty vykonstruovany procesy ? lul.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 14 2007 04:38am
Quote (undead_lord @ Sun, 14 Oct 2007, 10:47)
rekl bych naopak, za komousu byla bezpeci a jistota, ale stat se nerozvijel, protoze mezinarodni styky byly skoro nulove


StB?
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 15 2007 11:13am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 16 2007 11:12am
Politika??? kdo to trapny forum vymyslel??? aaaaaaaaaaaaa lua sem si moh myslet biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 16 2007 11:39am
Quote (Black_WoH @ Tue, Oct 16 2007, 05:12pm)
Politika??? kdo to trapny forum vymyslel??? aaaaaaaaaaaaa lua sem si moh myslet biggrin.gif


trapnej ses ty sad.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Oct 16 2007 01:04pm
Quote (Lua @ Sat, 13 Oct 2007, 16:42)
když jsme u tzv utahovaní opasků mě napadlo jednou to už je dávno kdyby ze svého platu dávali třeba 5k do takový kasy měsícčně to maj moc peněz i tak tak když to má 200členů tak je to milion měsicčně krát 12 měsíců hned by se schodek začal o málo snižovat ale to oni ee xd


lol, no ja nemuzu rofl.gif
luaku, rekni mi kdy te osvitila tahle genialni myslenka? biggrin.gif
Takhle by se statni dluh splacel cca 62.000 let a to by jeste nesmel narustat biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll