d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Banicek !
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 16 2007 12:56pm
Quote (vanys @ Tue, Oct 16 2007, 06:54pm)
Ses muj clovek jamesi wink.gif


diks biggrin.gif
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Oct 18 2007 12:02am
+1
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Oct 18 2007 01:14am
Smrt Baníku!!!!!!! Smrt Všem!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 18 2007 06:59am
Quote (Hamihs @ Thu, Oct 18 2007, 08:14am)
Smrt Baníku!!!!!!! Smrt Všem!


pěkné životní krédo .. todle pak řekni svejm dětem biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 18 2007 08:01am
Quote (Sobcz @ Thu, Oct 18 2007, 12:59pm)
pěkné životní krédo .. todle pak řekni svejm dětem biggrin.gif


uglystupid1.gif biggrin.gif jj sobe ma pravdu tongue.gif jinak 24.11 jedu na prahu tak už se na mě kua chystejte wink.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 18 2007 08:43am
OK zamknem si domy
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Oct 18 2007 01:57pm
Quote (Sobcz @ Thu, Oct 18 2007, 12:59pm)
pěkné životní krédo .. todle pak řekni svejm dětem biggrin.gif


Hmm ja mam sobe jeste problem s panictvim tak natoz abych premejslel nad detma :-D
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 18 2007 01:59pm
Quote (Hamihs @ Thu, Oct 18 2007, 07:57pm)
Hmm ja mam sobe jeste problem s panictvim tak natoz abych premejslel nad detma :-D


lol biggrin.gif Tak ted si me teda dostal na kolena smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 18 2007 02:04pm
Quote (Hamihs @ Thu, Oct 18 2007, 08:57pm)
Hmm ja mam sobe jeste problem s panictvim tak natoz abych premejslel nad detma :-D


eště si nenašel toho pravýho ? biggrin.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Oct 18 2007 02:05pm
Quote (Sobcz @ Thu, Oct 18 2007, 08:04pm)
eště si nenašel toho pravýho ? biggrin.gif

Nenasel! Nechtel bys mi pomoct sobe? :-D
Ghetofu: Tak to me nechtej poznat kamarade :-D

Jo jinak ja vas musim zasvetit! My bohemaci! Mame malý péra, nesukame a kdyz uz tak strasne spatne!!!!

This post was edited by Hamihs on Oct 18 2007 02:12pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll