Quote (Sobcz @ Thu, Oct 18 2007, 08:04pm)
eště si nenašel toho pravýho ?

Nenasel! Nechtel bys mi pomoct sobe? :-D
Ghetofu: Tak to me nechtej poznat kamarade :-D
Jo jinak ja vas musim zasvetit! My bohemaci! Mame malý péra, nesukame a kdyz uz tak strasne spatne!!!!
This post was edited by Hamihs on Oct 18 2007 02:12pm