Quote (Esantin @ Wed, Sep 26 2007, 06:45pm)
gz Justice

Na Justice se mi líbilo, že tu bylo dost českých hráčů, potom se tak polovina rozutekla.
Nemam důvod proč bych měl odejít, jsem rád za Justice

Stejně žádnej jinej guild mě moc neláká.
ja jsem sel do justice protoze mi sob slibil SPOUSTU raffle atd..

-> 100 fg fuc a nikde zadna odmena