d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Justice Guildu Je Rok > no neni to krasa ?
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 12:35pm
Quote (mortwatcher @ Wed, Sep 26 2007, 07:27pm)
cg justice biggrin.gif

já ještě v žádný gildě nejsem tongue.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11391020&f=13
wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 26 2007 12:45pm
gz Justice smile.gif
Na Justice se mi líbilo, že tu bylo dost českých hráčů, potom se tak polovina rozutekla.
Nemam důvod proč bych měl odejít, jsem rád za Justice smile.gif Stejně žádnej jinej guild mě moc neláká.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Sep 26 2007 01:14pm
Quote (Esantin @ Wed, Sep 26 2007, 06:45pm)
gz Justice smile.gif
Na Justice se mi líbilo, že tu bylo dost českých hráčů, potom se tak polovina rozutekla.
Nemam důvod proč bych měl odejít, jsem rád za Justice smile.gif Stejně žádnej jinej guild mě moc neláká.


ja jsem sel do justice protoze mi sob slibil SPOUSTU raffle atd.. smile.gif -> 100 fg fuc a nikde zadna odmena biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 01:46pm
Quote (undead_lord @ Wed, Sep 26 2007, 08:14pm)
ja jsem sel do justice protoze mi sob slibil SPOUSTU raffle atd.. smile.gif -> 100 fg fuc a nikde zadna odmena biggrin.gif


jakejch 100fg ? biggrin.gif co to meles fee bylo 50fg abych zaplatil aspon member sloty. wink.gif
edit: tady se pozna kdo je chamtivej tongue.gif

This post was edited by Sobcz on Sep 26 2007 01:46pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2007 02:33pm
gz ja leavnul jen proto protoze se mi nelibilo jak jste nadavali luovy a pak jste jeho kamosi viz. sob nechcu vyvolat zadnou hadku neber si to osobne sobe.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 02:54pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 26 2007, 09:33pm)
gz ja leavnul jen proto protoze se mi nelibilo jak jste nadavali luovy a pak jste jeho kamosi viz. sob nechcu vyvolat zadnou hadku neber si to osobne sobe.


jo protoze Lual je borec.. viz irl setkani ^^ kknp ?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2007 02:59pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 09:54pm)
jo protoze Lual je borec.. viz irl setkani ^^ kknp ?


proste ne jak si se speedym domluvil to at ho vyhodi s spg a pak si se tim jeste chlubil jako promin to same udelal speedy mi bo speedy je best assclicker on world
ale jak rikam necu se hadat ale fakt uz to nekterym leze na hlavu
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 03:06pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 26 2007, 09:59pm)
proste ne jak si se speedym domluvil to at ho vyhodi s spg a pak si se tim jeste chlubil jako promin to same udelal speedy mi bo speedy je best assclicker on world
ale jak rikam necu se hadat ale fakt uz to nekterym leze na hlavu


hlavne ze ty ji mas cistou .. biggrin.gif taxe nehadej ^^
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2007 03:10pm
ja jo ja jsem rad ze jsem skoncil s dia ale nekdo to ma rad kdyz ho nekdo uctiva jako boha ale v irl to neni jak tady v nejake posrane hre
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 03:13pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 26 2007, 10:10pm)
ja jo ja jsem rad ze jsem skoncil s dia ale nekdo to ma rad kdyz ho nekdo uctiva jako boha ale v irl to neni jak tady v nejake posrane hre


^^ co ja vim tak tebe sem taky irl videl a nemyslim ze bych se choval jak nakej king... teda aspon sis nestezoval tak nevim co ted mas za hemzy.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll