d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je To Egy V Blesku ????? > pic inside :)
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 24 2007 01:40pm
Quote (Killer111 @ Mon, 24 Sep 2007, 20:18)
tyve, takhle podobnýho člověka někomu jsem ještě nikdy neviděl , to neni možný


Není mi ani tak podobný. možná trochu smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 24 2007 01:40pm
Quote (Killer111 @ Mon, 24 Sep 2007, 20:18)
tyve, takhle podobnýho člověka někomu jsem ještě nikdy neviděl , to neni možný


tjn preci je nas tu nekolik miliard obyvatel sance an dvojnika je vysoka smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 24 2007 01:40pm
Quote (EGY @ Mon, 24 Sep 2007, 21:40)
Není mi ani tak podobný. možná trochu smile.gif


jsi to ty a nezamlouvej to !!!
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 24 2007 01:57pm
Quote (hero_cz @ Mon, 24 Sep 2007, 20:40)
tjn preci je nas tu nekolik miliard obyvatel sance an dvojnika je vysoka smile.gif


hmm hero se nezda smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 24 2007 01:57pm
Quote (EGY @ Mon, 24 Sep 2007, 21:57)
hmm hero se nezda smile.gif


zas zamlouvá !!!!
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 25 2007 12:43pm
:-D je moc opalenej ! zejo :-D
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 25 2007 01:07pm
OMg já jsem snad postnu svoji fotku bože ...
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 25 2007 01:25pm
Ale to by vsechno vyresilo :-D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 25 2007 01:33pm
Quote (EGY @ Tue, 25 Sep 2007, 20:07)
OMg já jsem snad postnu svoji fotku bože ...


postuj a srovname obe foto smile.gif
ale musi byt ve stejnem uhlu jako ta z blesku smile.gif


This post was edited by hero_cz on Sep 25 2007 01:34pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 25 2007 01:41pm
Quote (hero_cz @ Tue, Sep 25 2007, 07:33pm)
postuj a srovname obe foto smile.gif
ale musi byt ve stejnem uhlu jako ta z blesku smile.gif


hero radeji postuj fotku ty
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll