Quote (sapier @ Wed, Nov 21 2007, 09:29pm)
nj ale ja tam jdu s jinyma lidma a nejak me nelaka se tam snim setkat ale kdyby sel nekdo jiny... tak klidne muzem myslim si ze to bude stat za to i ti co neposlouchaji techno ale treba jen nejaky trance dnb neco takoveho a radi chodi na party tak by se to i jim to moooc libilo...
sem rad i za tebe pac tady moc technaru neni

:D jinak pokud me najdes snad jo tak mas panaka zdarma (myslim ze budu uz nakalenej tak to nebude jen jeden

:D)