Quote (Josefista @ Sun, Sep 23 2007, 09:25pm)
Videl jsem 2 serie lostu: 1. je vyborna, 2. je chvalitebna
Videl jsem 2 serie pb: 1. je vic nez vyborna, 2. je chvalitebna
Nevidel jsem heroes, prej sou super.
Bavil jsem se s kamosem, na pb mu vadilo luckzorstvi, prislo mu trapne a absurdni jak vsechno vychazelo atd... asi je moc realista

Z vězeni doporucuju film Takoví normální zabijáci
jn to docela taky souhlasim ze se jim vsechno az moc darilo

ale i tak je to hodne dobry serial