d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prison Break - Útěk Z Vězení
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 23 2007 03:25pm
Videl jsem 2 serie lostu: 1. je vyborna, 2. je chvalitebna
Videl jsem 2 serie pb: 1. je vic nez vyborna, 2. je chvalitebna
Nevidel jsem heroes, prej sou super.

Bavil jsem se s kamosem, na pb mu vadilo luckzorstvi, prislo mu trapne a absurdni jak vsechno vychazelo atd... asi je moc realista smile.gif

Z vězeni doporucuju film Takoví normální zabijáci

This post was edited by Josefista on Sep 23 2007 03:26pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 24 2007 07:13am
Quote (Josefista @ Sun, Sep 23 2007, 09:25pm)
Videl jsem 2 serie lostu: 1. je vyborna, 2. je chvalitebna
Videl jsem 2 serie pb: 1. je vic nez vyborna, 2. je chvalitebna
Nevidel jsem heroes, prej sou super.

Bavil jsem se s kamosem, na pb mu vadilo luckzorstvi, prislo mu trapne a absurdni jak vsechno vychazelo atd... asi je moc realista smile.gif

Z vězeni doporucuju film Takoví normální zabijáci


jn to docela taky souhlasim ze se jim vsechno az moc darilo smile.gif ale i tak je to hodne dobry serial smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 24 2007 09:14am
vždycky se něco vyřeší a hned se zas něco podělá wink.gif
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 25 2007 01:36am
OT: hele doporučte mi pls kde sosat filmy v cze, na torrentu nic není.
Díkec ^^
Member
Posts: 8,434
Joined: May 29 2006
Gold: 383.30
Sep 25 2007 04:43am
PB je super, koukas taky na Heroes?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 25 2007 10:46am
pecko, myslim že na torrentech je toho dost, můžeš taky zkusit warez fora
na Heroes se nekoukám
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,635.88
Sep 25 2007 10:49am
Quote (Peckoslav @ Tue, Sep 25 2007, 07:36am)
OT: hele doporučte mi pls kde sosat filmy v cze, na torrentu nic není.
Díkec ^^


DC++ strong
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 25 2007 11:26am
Quote (undead_lord @ Tue, 25 Sep 2007, 17:49)
DC++ strong


z torrentu, warez fora a dcčka mi přijde dcčko jako nejhorší wink.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Sep 25 2007 11:45am
Quote (undead_lord @ Tue, 25 Sep 2007, 17:49)
DC++ strong


dc++ sux nebezpecny smile.gif torrent je nej smile.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Sep 25 2007 12:13pm
podle ukazek vypadal PB dost dobre, jen doufam, ze to nebude stejna sracka jako lost, rodinka se na to sem tam diva, ale vetsi humus jsem v zivote nevidel, zacatek vypadal nadejne, ale odstupem casu se to zvrhlo v nekonecny serial typu "tak jde cas" LoL, hnus....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll