d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Na Asn Ale
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Sep 17 2007 02:07pm
Quote (Lua @ Mon, Sep 17 2007, 05:40pm)

a podle mě java je eště lehčí de totiž dělat ww tak abys dostal minimal dmg + claw block...


s javama si nemusis delat starosti, 99% jich je na pubu s fc, takze o minimal dmg si muzes nechat zdat smile.gif

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 17 2007 02:08pm
Quote (Lua @ Mon, Sep 17 2007, 06:45pm)
leri  tohle je topic o něčem  ale vidím tu i topici o ničem... je to diskuze jako žádná jiná

hero
full psn je good volba pamatuju časy kdy sem měl bow palu biggrin.gif takovej pwn biggrin.gif


Neber to vazne Luo, ja to chtel tady jen trosku odlehcit :-)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 17 2007 02:16pm
Quote (pugacov @ Mon, Sep 17 2007, 08:07pm)
s javama si nemusis delat starosti, 99% jich je na pubu s fc, takze o minimal dmg si muzes nechat zdat smile.gif


c/c res s tg asn >fc

ok leri

jirko plz vysvětli ten psn pm nebo něco

dalěí nemá někdo nl spsn scs? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 03:05pm
prostě jakákoliv ama v pubu je lehká když víš jak hrát, vždy platí tele df ww mb ww dorazíš mb

jinak s těma psn scs je to známé, máš plný inv psn charmů, dmg neskutečný, zacastíš venom a máš mnohem míň. prostě venom se s psn z věcí a charmů neslučuje, bere se jen z physical dmg, např z 3/20/20´s, ale všeobecně je nejlepší hrát 10 shadow sks a life res nebo max ar life scs pokud máš max resi.

jinak barb je prakticky tabu jak jsem řekl, hammer je taky velmi těžký ale dá se zabít
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 17 2007 03:21pm
takže psn inv bez venomu by byl asi pro mě nej?

shadow sks nevím spíš ne hammer no to je eště větší tabu než bvc
takže 100%bez venomu? skusím mě by zajímalo provnání venomu a psns scs psns scs jsou nice ale okamžitý ůčinek má venom a každej hraje ghostku ze shadowama<myslim si že asi každej>
tak aspon uvidim co a jak podle mě bude lepší
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 03:27pm
na co hrát s psn scs , když máš venom kterej je mnohem účinnější. jestli chceš lame char tak udělej bvc s 37 x psn scs ale ne assu

já se svým vlastním precastem vytáhnu 5,4 k ww + 18k ar
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 17 2007 03:52pm
ja mam psn scs,lcs dost. Ale asi to dam asce nebo IK barbovi. Uvidim jestli to budu pouzivat smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 18 2007 12:43am
Na psn scs se vykašli.. od toho má aska venom biggrin.gif

Jinak belt asi arach.. rukavky trangs prostě aby si dal 65 ( myslím že to je todle ) fcr break

Clawy chaos + fury třeba smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 04:11am
Quote (mortwatcher @ Tue, Sep 18 2007, 07:43am)
Na psn scs se vykašli.. od toho má aska venom biggrin.gif

Jinak belt asi arach.. rukavky trangs prostě aby si dal 65 ( myslím že to je todle ) fcr break

Clawy chaos + fury třeba smile.gif


já hraju trangs + arach + 3 shadow 20 fcr 2 sox circlet + 5 fcr amulet abych dal 65 fcr , arach je tu taky super kvuli slow target 20 fcr a 1 skillu, místo něj už bych bral jen bb biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Sep 18 2007 06:27am
Quote (Lua @ Mon, 17 Sep 2007, 22:21)
takže psn inv bez venomu by byl asi pro mě nej?

nerikal jsi ze nemas fg ? O_o

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll