d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Guildy Na Jsp,klany Etc > Pro a proti
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 14 2007 07:51am
Jinak muzu doporucit Klan RATS ale dostat se tam neni zrovna jednodduchy .... ale zase to pak zato stoji
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 08:18am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Sep 14 2007, 02:45pm)
Scammers>>>>JUSTICEL


Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2007 08:31am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 02:18pm)


Gz jirko, umis otocit zavorky, mas muj velky respekt. opravdu sem necekal tak pruraznou inteligenci od Tebe.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 08:33am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Sep 14 2007, 03:31pm)
Gz jirko, umis otocit zavorky, mas muj velky respekt. opravdu sem necekal tak pruraznou inteligenci od Tebe.


já nemůžu za to že si všechno bereš



IRONY FTW
SCAMMERZ RULE THE WORLD


edit: nezapomeň mě vyzvat na duel abys mi ukázal zač je toho loket!

This post was edited by Killer111 on Sep 14 2007 08:34am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 14 2007 08:35am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 02:33pm)
já nemůžu za to že si všechno bereš



IRONY FTW
SCAMMERZ RULE THE WORLD


edit: nezapomeň mě vyzvat na duel abys mi ukázal zač je toho loket!


To sentinel4: uprimnou soustrast then smile.gif

This post was edited by Josefista on Sep 14 2007 08:36am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 08:58am
já bych dostal na prdel proti jeho barovi smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2007 08:59am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 02:33pm)
já nemůžu za to že si všechno bereš



IRONY FTW
SCAMMERZ RULE THE WORLD


edit: nezapomeň mě vyzvat na duel abys mi ukázal zač je toho loket!


jirko ja bych to chapal, kdyby jsi to napsal sem tam, ale ty to delas porad... neivm co proti me mas, nikdy sem ti nic hrozneho neudelal...

na duel Te vyzivat nebudu, pac uz skoro nehraju..
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 09:24am
Quote (Jameess @ Fri, Sep 14 2007, 01:51pm)
Jinak muzu doporucit Klan RATS ale dostat se tam neni zrovna jednodduchy .... ale zase to pak zato stoji


a duvody?:-)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 10:29am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Sep 14 2007, 03:59pm)
jirko
ja bych to chapal, kdyby jsi to napsal sem tam, ale ty to delas
porad... neivm co proti me mas, nikdy sem ti nic hrozneho neudelal...

na duel Te vyzivat nebudu, pac uz skoro nehraju..


dyť já proti tobě nic nemám viky , já si dělám prču z každého a rozhodně to není nic osobního
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 14 2007 10:31am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 10:15am)
myslím ten friendlist tady na jsp , jak si každý přidává njaguara atd smile.gif na bn bych bez f l nemohl bejt


ty nemas v flistu njagua?? loser biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll