Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 02:33pm)
já nemůžu za to že si všechno bereš
IRONY FTW
SCAMMERZ RULE THE WORLD
edit: nezapomeň mě vyzvat na duel abys mi ukázal zač je toho loket!
jirko ja bych to chapal, kdyby jsi to napsal sem tam, ale ty to delas porad... neivm co proti me mas, nikdy sem ti nic hrozneho neudelal...
na duel Te vyzivat nebudu, pac uz skoro nehraju..