d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > What The Hell? > pala rip
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 15 2007 02:40pm
R.I.P. sad.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 16 2007 03:42am
Quote (killercz @ Thu, Sep 13 2007, 04:32pm)
jenze ja mam(resp mel jsem) 90all res i pres convi a do toho 15% light absorb...to by me i tak nemelo dat tolik=-O:-(


mels 90max res nebo 90 celkovej res ?

jeho convi ma myslms -180 res... oproti normalni convi tak me leda napada nejakej display bug... a lag kdy si dostal vice zasahu najednou

jinak by mela mit monstra 5% sanci na critical hit, ale i tak by to nemel byt problem ...

This post was edited by Rakiii on Sep 16 2007 03:42am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 16 2007 03:48am
muj scnl pala s Guardian angel a xxx overes 90 - 95 res na hell + triple abs umiral taky na 1-2 hity smile.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Sep 17 2007 06:15am
Mám podobnou zkušenosti z loňského ladderu, kdy jsem šel pomoct myslim Radovi aby ho mohl looter sebrat a ripl jsem tam na 1 hit postupně tam riplo 6 smiterů scháněli jsme je na d2jsp a na chatu a pak jsme se na to vysrali, imo byl nějakej zblblej mef a navíc hned u tp -chvilkovej lag když tam vlezeš. Každopádně RIP. Jinak ten pala měl za sebou asi 20 ut a bez toho, abych se byť jen přiblížil k polovině life. Resisty i pod convi max, def kolem 30k, life kolem 5k. Stane se, no....
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 17 2007 06:18am
Quote (Rakiii @ Sun, Sep 16 2007, 09:42am)
mels 90max res nebo 90 celkovej res ?

jeho
convi ma myslms -180 res... oproti normalni convi tak me leda napada
nejakej display bug... a lag kdy si dostal vice zasahu najednou

jinak by mela mit monstra 5% sanci na critical hit, ale i tak by to nemel byt problem ...


mel sem 90i pres convi...plnej inv res charmu

ubu:taky to doted bylo vpoho a najednou bac:-(
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 17 2007 06:32am
Quote (killercz @ Mon, Sep 17 2007, 12:18pm)
mel sem 90i pres convi...plnej inv res charmu

ubu:taky to doted bylo vpoho a najednou bac:-(


to bylo asi uber uber trist smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 17 2007 06:45am
Quote (undead_lord @ Mon, 17 Sep 2007, 14:32)
to bylo asi uber uber trist smile.gif


uber^uber

@ UBU zmen si ten sig nedokazem citat text okolo tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 17 2007 06:58am
Quote (M0f0 @ Mon, Sep 17 2007, 12:45pm)
uber^uber

@ UBU zmen si ten sig nedokazem citat text okolo tongue.gif


vouch biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 17 2007 07:54am
Quote (fifky-OVA @ Mon, Sep 17 2007, 12:58pm)
vouch biggrin.gif


jj taky mi k tomu sjížděj oči biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 17 2007 09:26am
Presne, to se tak ubu jisti podle mne. Aby kazdy jeho post byl dobry! smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll