d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Oki Mam Problem > inside..
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 09:26am
Quote (Sobcz @ Sat, Sep 8 2007, 03:21pm)
rofl hlavne ne kreatin .. sad.gif


a psal jsem dpc ze ho cu pouzivat? jen jsem se ptal jestli by mi tam poradili co a jak.. protoze to mam blizko baraku takovy obchod
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 8 2007 09:55am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Sep 8 2007, 04:26pm)
a psal jsem dpc ze ho cu pouzivat? jen jsem se ptal jestli by mi tam poradili co a jak.. protoze to mam blizko baraku takovy obchod


zkus Vitaland.. ma pobocky skoro vsude.. ale nenech si nakecat naky svinstva.. pak ti narostou holcici kozy akorat.. wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 10:00am
Quote (Sobcz @ Sat, Sep 8 2007, 03:55pm)
zkus Vitaland.. ma pobocky skoro vsude.. ale nenech si nakecat naky svinstva.. pak ti narostou holcici kozy akorat.. wink.gif


jj jen se neboj.. ja uz jsem o techhle vecech slysel pomerne dost wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Sep 8 2007 03:11pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Sep 7 2007, 07:19pm)
Takze uz trosku delsi problemy se svoji telesnou vahou smile.gif merim cca 195 + a vazim nejakych 72 - 75 kg.. jim docela dost si myslim a porad nemuzu pribrat.. sad.gif

Tudiz po vas cu nejake rady jak pribrat atd. smile.gif co jist.. jestli jsou aji nejake pripravky, vitaminy nebo ja nevim co post it here plz smile.gif

Nevim jestli je to mozna zpusobeno tim ze mam kazdy den trenink a vse tam vybeham.. ale to je asi mozna blbost..

Takze vas zadam o vase rady smile.gif

A plz postuje jen na dane tema necu tady spam..

Dekuji wub.gif



lol?? ty si moje dvojce??? me je 15 merim 195 a vazim 73-75 taky ... taky zeru ... biggrin.gif jak svine .. biggrin.gif a taky nemuzu pribrat ... taky je pravda asi ze to vsechno vyposiluju biggrin.gif proste posilovna foewa xD
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 04:16am
Quote (Black_WoH @ Sat, 8 Sep 2007, 23:11)
lol?? ty si moje dvojce??? me je 15 merim 195 a vazim 73-75 taky ... taky zeru ... biggrin.gif jak svine .. biggrin.gif a taky nemuzu pribrat ... taky je pravda asi ze to vsechno vyposiluju biggrin.gif proste posilovna foewa xD


svaly jsou tezsi nez tuky..takze neposilujes..byl bys tezsi wink.gif

Edit: dobre rekl jsem to trosku jednodusse..ale v posilovne bys mel spis nabirat vahu nez hubnout wink.gif

This post was edited by palec on Sep 9 2007 04:17am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 9 2007 05:33am
Quote (palec @ Sun, 9 Sep 2007, 11:16)
svaly jsou tezsi nez tuky..takze neposilujes..byl bys tezsi wink.gif

Edit: dobre rekl jsem to trosku jednodusse..ale v posilovne bys mel spis nabirat vahu nez hubnout wink.gif


vouch
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Sep 10 2007 01:36am
No hote, přidám k dobru jednu radu, navštiv rybářství smile.gif Tam potkáš buď rybáře, který poznáš posle toho, že jsou většinou v zelenym a smrděj rybinou, nebo kulrutisty, který poznáš podle toho, že vypadaj jak růžový prasátka s baculatejma tvářičkama a impozantní muskulaturou. Mezi jedny z přísad, které používají rybáři na krmení, jsou i proteiny získávané z vajíček, např. albumin a především z mléka - Casein, Lactalbumin atd, tedy čisté proteiny za čtvrtinovou cenu oproti tomu, co ti prodaj ve fitkách. Co vim, tak si z toho dělaj koktejly a pečou nějaký chleby.

IMO se na to ale vyser, trénuj, vybírej si běžnou stravu bohatou na proteiny a nech to času, ono to přijde. Případně se o tom neraď na jsp ale s vašim klubovým lékařem, myslím, že ti je schopen sestavit jídelníček, neřikej, že nikoho takového nemáte. Pokud nebudeš nikoho mít, seženu ti nějaký kontakty. Vím že kámoš fotbalista to řešil dopichováním inzulinu, který podporoval trávení, vzbuzoval pocit hladu a ještě pomáhal nabírat hmotu, ae to jsou už trochu prasárny a dle mého zbytečnosti.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 10 2007 02:18am
mas 15 a vyzeras "chudy"? To je OK, mas kopec pohybu, zdrave travenie, si v pohode. Ja mam skoro raz tolko (rokov smile.gif), min. pohybu, sedave zamestnanie, sem tam pracovny stres, malo spim, nezdravo sa stravujem, pijem alkohol, nefajcim icon_pointr.gif mam o 20 cm menej ale o par kilo viac nez ty tongue.gif. Tak sa tym netrap, dopln stravu o tie prirodne bielkoviny (kasli na synteticke sracky) a pojde to samo wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll