No hote, přidám k dobru jednu radu, navštiv rybářství

Tam potkáš buď rybáře, který poznáš posle toho, že jsou většinou v zelenym a smrděj rybinou, nebo kulrutisty, který poznáš podle toho, že vypadaj jak růžový prasátka s baculatejma tvářičkama a impozantní muskulaturou. Mezi jedny z přísad, které používají rybáři na krmení, jsou i proteiny získávané z vajíček, např. albumin a především z mléka - Casein, Lactalbumin atd, tedy čisté proteiny za čtvrtinovou cenu oproti tomu, co ti prodaj ve fitkách. Co vim, tak si z toho dělaj koktejly a pečou nějaký chleby.
IMO se na to ale vyser, trénuj, vybírej si běžnou stravu bohatou na proteiny a nech to času, ono to přijde. Případně se o tom neraď na jsp ale s vašim klubovým lékařem, myslím, že ti je schopen sestavit jídelníček, neřikej, že nikoho takového nemáte. Pokud nebudeš nikoho mít, seženu ti nějaký kontakty. Vím že kámoš fotbalista to řešil dopichováním inzulinu, který podporoval trávení, vzbuzoval pocit hladu a ještě pomáhal nabírat hmotu, ae to jsou už trochu prasárny a dle mého zbytečnosti.