d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dovolte, Abych Se Zasmal > ha, ha, ha , ha,ha
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 07:32am
tak bys tu měl obviňovat toho kdo tě scamnul a ne leriho..
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 07:41am
Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:32pm)
tak bys tu měl obviňovat toho kdo tě scamnul a ne leriho..


jde o to,ze pochybuju o tom,ze nevedel,ze ten kluk scamuje..a kdyz to vi,tak ho nema doporucovat bangin.gif

jinak s na tomhle topicu koncim..aspon ze za me utratil Leri 5fgs biggrin.gif tongue.gif jsou to jen kraviny a brzo mi zacne skola,tak to nebudu muset resit:D
mejte se tu:D

This post was edited by killercz on Sep 7 2007 07:42am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 10:37am
DO LERAKA SE NEPLEŤ TY BUZÍKU JEDEN ZASRANÁ!!!!!!!
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 7 2007 10:58am
Quote (undead_lord @ Fri, Sep 7 2007, 12:27pm)
jemu 50 me 100


to byl nakej random 07 ne?

no ja posilam fg az kdyz mam veci pekne v ruckach takze to delejte taky tak a mate po problemech se scamem

>>>>>>>>>>

to Leri: no me to taky nedoslo nejdriv ze to je mysleno jako vtip

ty toho typka znas? nechce se mi verit ze by si ho mel v flistu ...

Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 7 2007 11:03am
tak já ho třeba znám taky rofl ...... Schpeik nemá potřebu scamovat je to fajn kluk , kecám s ním každý večer na skype .....

This post was edited by FF-speed on Sep 7 2007 11:03am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 7 2007 11:06am
Quote (FF-speed @ Fri, Sep 7 2007, 05:03pm)
tak já ho třeba znám taky rofl ...... Schpeik nemá potřebu scamovat je to fajn kluk , kecám s ním každý večer na skype .....


jeste nam rekni ze je tvuj strejcek d-lol.gif

This post was edited by Rakiii on Sep 7 2007 11:07am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 7 2007 11:17am
lerák na hrad wink.gif mě chtěl taky scammnout hahaha biggrin.gif:D:D
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 11:42am
Leri je fajn kluk wub.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 11:49am
Quote (Rakiii @ Fri, 7 Sep 2007, 17:58)
to byl nakej random 07 ne?

no ja posilam fg az kdyz mam veci pekne v ruckach takze to delejte  taky tak a mate po problemech se scamem

>>>>>>>>>>

to Leri: no me to taky nedoslo nejdriv ze to je mysleno jako vtip

ty toho typka znas? nechce se mi verit ze by si ho mel v flistu ...


s 3xx posts to jde blbě a medi trade je zas zdlouhavej

Quote (fifky-OVA @ Fri, 7 Sep 2007, 18:42)
Leri je fajn kluk wub.gif


vouch happy.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 11:52am
Quote (z3r0. @ Fri, Sep 7 2007, 05:37pm)
DO LERAKA SE NEPLEŤ TY BUZÍKU JEDEN ZASRANÁ!!!!!!!


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll