Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:32pm)
tak bys tu měl obviňovat toho kdo tě scamnul a ne leriho..
jde o to,ze pochybuju o tom,ze nevedel,ze ten kluk scamuje..a kdyz to vi,tak ho nema doporucovat

jinak s na tomhle topicu koncim..aspon ze za me utratil Leri 5fgs

jsou to jen kraviny a brzo mi zacne skola,tak to nebudu muset resit:D
mejte se tu:D
This post was edited by killercz on Sep 7 2007 07:42am