d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Pouzivan Es Pri Brns .:. > uh
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 7 2007 12:52am
Quote (killercz @ Thu, Sep 6 2007, 07:42pm)


opla.. ja už automaticky myslel na ondalku biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 02:27am
Quote (st3pix @ Fri, Sep 7 2007, 06:18am)
to je stejná pičovina jako že meteor drainuje expy a podobně.

Prostě kdo má ES, dostane o 50% víc expů a důvod, proč to berou lvl 97+ je jednoduchý. Protože dostávají málo expů a každý procento na takovým lvlu pomáhá.


prosim vysvetlit:

a]

1] parta 8 lidi
2] exp 800
3] kazdy 100 ze?

b]

1] parta 8 lidi
2] exp 800
3] jeden z nich ma +5% exp
4] kolik kazdy dostane? 7 jich dostanou mene nez 99.3 a jeden z nich dostane 105?

c] (kdyby b byla pravda)
1] 1 clovek
2] exp 100
3] dostane 105?

scitaji se +% exp (jako celkova exp pro vsechny) a pak se rozdelujou? nebo je nejdrive celkova exp pak se rozdeluje podle +%exp?

Member
Posts: 1,997
Joined: Aug 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 7 2007 03:42am
+1
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 7 2007 04:50am
Ne, to bych netvrdil takhle unlu. Vsichni dostavaji stejny podil expu, podle toho kolik jich v te lokaci je. A to ze mas u sebe nejake % exp navic, tak to se ti pricte k tomu tvemu "pridelu expu", ktery je stale stejny mezi temi hraci.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 7 2007 04:55am
Quote (Leri @ Fri, Sep 7 2007, 10:50am)
Ne, to bych netvrdil takhle unlu. Vsichni dostavaji stejny podil expu, podle toho kolik jich v te lokaci je. A to ze mas u sebe nejake % exp navic, tak to se ti pricte k tomu tvemu "pridelu expu", ktery je stale stejny mezi temi hraci.


naprosto přesně.

800 xp potvora, 8 lidí.
Každej dostane 100 expů.
Člověk A má +10% expů = dostane 110 xp
Člověk B má +5% expů = dostane 105 xp
Člověk C má +0%expů = dostane 100 xp
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 05:31am
Quote (st3pix @ Fri, Sep 7 2007, 10:55am)
naprosto přesně.

800 xp potvora, 8 lidí.
Každej dostane 100 expů.
Člověk A má +10% expů = dostane 110 xp
Člověk B má +5% expů = dostane 105 xp
Člověk C má +0%expů = dostane 100 xp


porad nechapu

kdyz je tam jenom 800 exp. a rozdeli se to mezi 8 hraci tak nekomu prece musi ubyvat ne ...?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 7 2007 05:34am
ale ta shrina neubírá z jejich expů, prostě ti navíc přidá
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 7 2007 06:23am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 7 2007, 11:34am)
ale ta shrina neubírá z jejich expů, prostě ti navíc přidá


Presne tak. Kdo ji nema, dostava standartni exp. Kdo ma + %exp, dostane tolik % navic ze standartnich exp.
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 06:24am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 7 2007, 11:34am)
ale ta shrina neubírá z jejich expů, prostě ti navíc přidá


v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 7 2007 06:31am
Quote (undead_lord @ Fri, Sep 7 2007, 12:24pm)
v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?


to mas pravdu, v tom pripade to taky nechapu tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll