Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 07:36pm)
cože????? ja nic nepomáhal..... bylo to myšleno na mě ? tys byl scammnut?
ne,to
byla reakce a Leriho postu,tzn to bylo mysleny na nej...fakt me
nastval..clovek se mu jeste nabizi,ze mu pomuze apod a pak tohle:-(
btw ty jsi ted na dia pod jakym acc at vim jestli te nesnasim nebo miluju^^
This post was edited by killercz on Sep 6 2007 01:39pm