d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tady Někdo Zavdí Nebo Je To Prostě > svině???
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:33pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 08:32pm)
zase hovoříš za sebe.... tolik jich tak zaujatejch není
btw killere smile.gif njn spg sux snad je tam jen par lidí co tam za něco stojí jako mike atd smile.gif


LOL suxxxxxxxxxxxx
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:34pm
ME LUA NEVADI..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:34pm
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 6 2007, 07:33pm)
LOL suxxxxxxxxxxxx


no tááák biggrin.gif

Quote (Karbec @ Thu, Sep 6 2007, 07:34pm)
ME LUA NEVADI..


díky a to přezto že sem se na něj tenkrat s tím free vysral sad.gif a budu toho litovat co budu na d2 světě sad.gif

This post was edited by Lua on Sep 6 2007 01:35pm
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 01:35pm
Quote (Leri @ Thu, Sep 6 2007, 07:00pm)
Jsou to prasata v bačkůrkách!



ehm...ze to rika nekdo kdo necha scamnout lidi co mu pomahali ze?? mad.gif wacko.gif unsure.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:36pm
Quote (killercz @ Thu, Sep 6 2007, 07:35pm)
ehm...ze to rika nekdo kdo necha scamnout lidi co mu pomahali ze??  mad.gif  wacko.gif  unsure.gif


cože????? ja nic nepomáhal..... bylo to myšleno na mě ? tys byl scammnut?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 6 2007 01:36pm
Stejně všichni víme že NEJLEPŠÍ jsem tu já!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:37pm
JAKO .. ME TAKY LUA DOCELA SRAL, JAK TU SPAMOVAL ALE TOHLE SE ME ZDA DOCELA HNUSNY
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:37pm
Quote (ghetofu @ Thu, Sep 6 2007, 07:36pm)
Stejně všichni víme že NEJLEPŠÍ jsem tu já!


diskutabilní biggrin.gif ghetíku
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:38pm
Quote (Lua @ Thu, 6 Sep 2007, 21:37)
diskutabilní biggrin.gif ghetíku


HODNE DISKUTABILNÍ..
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 01:39pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 07:36pm)
cože????? ja nic nepomáhal..... bylo to myšleno na mě ? tys byl scammnut?


ne,to
byla reakce a Leriho postu,tzn to bylo mysleny na nej...fakt me
nastval..clovek se mu jeste nabizi,ze mu pomuze apod a pak tohle:-(

btw ty jsi ted na dia pod jakym acc at vim jestli te nesnasim nebo miluju^^

This post was edited by killercz on Sep 6 2007 01:39pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll