Quote (Josefista @ Mon, Sep 3 2007, 07:56pm)
tak ted si me dostal mazáku

pravda moh bych argumentovat ze to co vyteklo je zanedbatelny a urcite ne nejak extra skodlivy, protoze do petek se nedava nic extra dangerous. A taky pochybuju ze ten kontejner zamackl nejake zivocichy, nebo jak jsi to myslel

ale jinak mas pravdu, nedela se to...
pockej pockej

co myslis ze lidi maj v petkach?

ja v petkach videl FEKALIE, redidla, benzin, ziraviny, sava a ruzny sracky

Lidi jsou zvirata

ale uprimne videl jsem horsi lidi nez ty.
Jednou jsem byl na vylete s kamarady na zatopenem lomu a tam prisly borci s kanistrem benzinu ..nacakaliho na hladinu a zapalili...a meli z toho dobry den.