d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit > uvnitř
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 3 2007 04:07pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 3 2007, 10:03pm)
ne jen sem trochu psychouš co se týče rozchodů sad.gif všechno si strašně beru sad.gif proste mi to neni lhostejný sad.gif


smile.gif jééé holky ty hýbaj světem biggrin.gif jsem immuní už umím zastavit všechny citový a emoční problémy biggrin.gif

hele holek bude dost když ne tak prodej fg a navštiv klub biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 4 2007 08:58am
Quote (Lua @ Mon, Sep 3 2007, 10:07pm)
smile.gif jééé holky ty hýbaj světem biggrin.gif jsem immuní už umím zastavit všechny citový a emoční problémy biggrin.gif

hele holek bude dost když ne tak prodej fg a navštiv klub biggrin.gif


tak už vím luáku kam mizí všechny tvoje težce vydělaný fgáče:-)
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 4 2007 10:31am
za ty fg co ma, muze jenom slintat u monitoru smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 4 2007 12:27pm
Quote (Rakiii @ Tue, Sep 4 2007, 02:58pm)
tak už vím luáku kam mizí všechny tvoje težce vydělaný fgáče:-)


:DDD hehe já nikdy neměl fgáče biggrin.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Sep 4 2007 01:44pm
Kdo zalozi nejdebilnejsi topic neco vyhrava? Ja ze bych to taky zkusil cool.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 4 2007 03:06pm
Quote (firebird_cz @ Tue, 4 Sep 2007, 21:44)
Kdo zalozi nejdebilnejsi topic neco vyhrava? Ja ze bych to taky zkusil cool.gif


öbávám se že tady máš silnou konkurenci... Já, Lua, Sob, Speedy, Otko... myslim ze by to byl kruty souboj o nejvetsi koninu fora laugh.gif

jinak Sobe neber si to tak, stejně máš do měsíce novou a lepší wink.gif

a gheto tady ti nikdo nepomuze, ale stejne tak ti nepomuze ten tvuj chlast (rozhodně ne nadloho)... ale neberu ti to, dělá to kdekdo
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2007 03:27pm
Quote (MrReaper @ Tue, 4 Sep 2007, 22:06)
öbávám se že tady máš silnou konkurenci... Já, Lua, Sob, Speedy, Otko... myslim ze by to byl kruty souboj o nejvetsi koninu fora laugh.gif

jinak Sobe neber si to tak, stejně máš do měsíce novou a lepší wink.gif

a gheto tady ti nikdo nepomuze, ale stejne tak ti nepomuze ten tvuj chlast (rozhodně ne nadloho)... ale neberu ti to, dělá to kdekdo


tak to aby som zacal rozmyslat nad dakou debelinou wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 4 2007 11:01pm
Quote (MrReaper @ Tue, Sep 4 2007, 10:06pm)
öbávám se že tady máš silnou konkurenci... Já, Lua, Sob, Speedy, Otko... myslim ze by to byl kruty souboj o nejvetsi koninu fora laugh.gif

jinak Sobe neber si to tak, stejně máš do měsíce novou a lepší wink.gif

a gheto tady ti nikdo nepomuze, ale stejne tak ti nepomuze ten tvuj chlast (rozhodně ne nadloho)... ale neberu ti to, dělá to kdekdo


j pojdme do toho potrebuju se zasmat.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 5 2007 07:27am
Quote (firebird_cz @ Tue, 4 Sep 2007, 19:44)
Kdo zalozi nejdebilnejsi topic neco vyhrava? Ja ze bych to taky zkusil cool.gif


soutěžit radši ne, vyhrál bych sad.gif
Member
Posts: 1,997
Joined: Aug 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 7 2007 03:44am
+1
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll