Quote (firebird_cz @ Tue, 4 Sep 2007, 21:44)
Kdo zalozi nejdebilnejsi topic neco vyhrava? Ja ze bych to taky zkusil

öbávám se že tady máš silnou konkurenci... Já, Lua, Sob, Speedy, Otko... myslim ze by to byl kruty souboj o nejvetsi koninu fora

jinak Sobe neber si to tak, stejně máš do měsíce novou a lepší

a gheto tady ti nikdo nepomuze, ale stejne tak ti nepomuze ten tvuj chlast (rozhodně ne nadloho)... ale neberu ti to, dělá to kdekdo