☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Live From Ostrava > Slibene fota Zde :)
Prev
1
2
3
4
5
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2870
Replies: 108
Track Topic
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#21
Sep 3 2007 04:25am
Quote (Compassion @ Mon, Sep 3 2007, 10:22am)
Gheto ty mě sereš pěkně ... Čaro říkal že jsi z Šumperku, to jsi mohl v klidu dojet. Já jsem taky vysadil mladou ve Frýdku a šel jsem tam sám. Je fakt ,ale že jsme se vraceli z dovolené a měl jsem ji plné zuby
)), po cestě zpět z dovolené jsme se stavíli k čarodějovi do Brna , hezky jsme grilovali venku .... paráda prostě. Ani mladá moc nebrlala
.
Hele příště mě na srazu čekej
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#22
Sep 3 2007 04:27am
Quote (ghetofu @ Mon, Sep 3 2007, 10:25am)
Hele příště mě na srazu čekej
uz se na tebe tesim
Quote (Mike OV @ Sun, Sep 2 2007, 10:17pm)
jediny kdo todle dodrzel je carodej jelikoz musel ridit
a co ja?
ja jsem taky srkal jen cistou vodu
saesa
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold
:
8.37
#23
Sep 3 2007 04:44am
Jak bylo na srazu?
Compassion
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
399.00
#24
Sep 3 2007 05:32am
To Sae:
Na srazu bylo fajn. Pivko bylo dobré akorát nás Lerak na tebe Sae dostatečně nepřipravil
). Měl jsis voe sednout někde jinde a prudit pro zmenu nekoho jineho a ne jít domů.
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#25
Sep 3 2007 05:38am
Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 10:02am)
ty jsi z Ovy? ono to bylo strasne na rychlo,ja se to dozvedel 2 hodky pred srazem
jsem z Opavy. je to kousek
Mike OV
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#26
Sep 3 2007 06:30am
Quote (IqLimited @ Mon, Sep 3 2007, 11:38am)
jsem z Opavy. je to kousek
no jo na pristim srazu musis dojet
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#27
Sep 3 2007 06:54am
Quote (saesa @ Mon, Sep 3 2007, 10:44am)
Jak bylo na srazu?
hi master
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#28
Sep 3 2007 07:21am
http://adeth.ic.cz/ova.htm
nektery fotky byly cenzurovany jistymi uzivateli tohoto fora, takze tam nejsou
This post was edited by CarodeJ on Sep 3 2007 07:23am
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#29
Sep 3 2007 07:26am
Quote (CarodeJ @ Mon, Sep 3 2007, 02:21pm)
http://adeth.ic.cz/ova.htm
nektery fotky byly cenzurovany jistymi uzivateli tohoto fora, takze tam nejsou
třetí fotka vod konce...tadle:
vopravdu ste mezi sebou měli nečího utrhlýho čůráka ?
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#30
Sep 3 2007 07:30am
nedojels, takze sme mezi sebou nemeli trhlyho curaka.
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact