d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Live From Ostrava > Slibene fota Zde :)
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 3 2007 04:25am
Quote (Compassion @ Mon, Sep 3 2007, 10:22am)
Gheto ty mě sereš pěkně ... Čaro říkal že jsi z Šumperku, to jsi mohl v klidu dojet. Já jsem taky vysadil mladou ve Frýdku a šel jsem tam sám. Je fakt ,ale že jsme se vraceli z dovolené a měl jsem ji plné zuby smile.gif)), po cestě zpět z dovolené jsme se stavíli k čarodějovi do Brna , hezky jsme grilovali venku .... paráda prostě. Ani mladá moc nebrlala biggrin.gif.


Hele příště mě na srazu čekej smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2007 04:27am
Quote (ghetofu @ Mon, Sep 3 2007, 10:25am)
Hele příště mě na srazu čekej smile.gif


uz se na tebe tesim wub.gif

Quote (Mike OV @ Sun, Sep 2 2007, 10:17pm)
jediny kdo todle dodrzel je carodej jelikoz musel ridit smile.gif


a co ja? wink.gif ja jsem taky srkal jen cistou vodu smile.gif
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Sep 3 2007 04:44am
Jak bylo na srazu?
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 05:32am
To Sae:
Na srazu bylo fajn. Pivko bylo dobré akorát nás Lerak na tebe Sae dostatečně nepřipravil smile.gif). Měl jsis voe sednout někde jinde a prudit pro zmenu nekoho jineho a ne jít domů.
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 3 2007 05:38am
Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 10:02am)
ty jsi z Ovy? ono to bylo strasne na rychlo,ja se to dozvedel 2 hodky pred srazem


jsem z Opavy. je to kousek tongue.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2007 06:30am
Quote (IqLimited @ Mon, Sep 3 2007, 11:38am)
jsem z Opavy. je to kousek tongue.gif


no jo na pristim srazu musis dojet wink.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Sep 3 2007 06:54am
Quote (saesa @ Mon, Sep 3 2007, 10:44am)
Jak bylo na srazu?


hi master devil.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 3 2007 07:21am
http://adeth.ic.cz/ova.htm

nektery fotky byly cenzurovany jistymi uzivateli tohoto fora, takze tam nejsou smile.gif

This post was edited by CarodeJ on Sep 3 2007 07:23am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 07:26am
Quote (CarodeJ @ Mon, Sep 3 2007, 02:21pm)
http://adeth.ic.cz/ova.htm

nektery fotky byly cenzurovany jistymi uzivateli tohoto fora, takze tam nejsou smile.gif


třetí fotka vod konce...tadle:

vopravdu ste mezi sebou měli nečího utrhlýho čůráka ? biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 3 2007 07:30am
nedojels, takze sme mezi sebou nemeli trhlyho curaka.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll