d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:33pm
Quote (Leri @ Sun, 2 Sep 2007, 02:32)
jj, mas 14 carodeji a budes si tu machrovat, idiote... sam mas strach dojet


ja vim, zitra me zkosi saska smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2007 06:33pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:31am)
on te imo humor prejde, dite ....


... jako co řict to řika každy wink.gif ale jak mě uvidiš wub.gif tak sednem někde na pivko a pokecame wink.gif jak jako ja sob baniček wink.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:37pm
Quote (Runn3r @ Sun, 2 Sep 2007, 02:33)
... jako co řict to řika každy wink.gif ale jak mě uvidiš wub.gif tak sednem někde na pivko a pokecame wink.gif jak jako ja sob baniček wink.gif


no dal to resit nebudu, sem rad, ze si z toho nic nedelas a jiste se premuzes a prijdes smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 1 2007 06:38pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:37am)
no dal to resit nebudu, sem rad, ze si z toho nic nedelas a jiste se premuzes a prijdes smile.gif


jj po drztce muze dostat uplne kazdy, to je prirozene... smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 1 2007 06:38pm
Jsem zvedavy kdo ti objedna to pivo runnere biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2007 06:38pm
Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 12:38am)
jj po drztce muze dostat uplne kazdy, to je prirozene... smile.gif


i ty wink.gif

Quote (ghetofu @ Sun, Sep 2 2007, 12:38am)
Jsem zvedavy kdo ti objedna to pivo runnere biggrin.gif


aby oni neobjednavali mě biggrin.gif

Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:37am)
no dal to resit nebudu, sem rad, ze si z toho nic nedelas a jiste se premuzes a prijdes smile.gif


wink.gif sem ve svojem měste určitě přijedu wink.gif anyway kde asi přijedeš cirka ? wink.gif tě klidně počkam pokud budu stihat

This post was edited by Runn3r on Sep 1 2007 06:39pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:38pm
Quote (Leri @ Sun, 2 Sep 2007, 02:38)
jj po drztce muze dostat uplne kazdy, to je prirozene... smile.gif


tak gheto nedojede, na nem sme se mohli vyradit vsici, on je slaby.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 1 2007 06:39pm
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 2 2007, 12:38am)
i ty wink.gif


neeeee nevod kamarady biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:41pm
Quote (Leri @ Sun, 2 Sep 2007, 02:39)
neeeee nevod kamarady biggrin.gif


biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2007 06:41pm
Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 12:39am)
neeeee nevod kamarady biggrin.gif


ok tak nebudu biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll