Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 12:38am)
jj po drztce muze dostat uplne kazdy, to je prirozene...

i ty

Quote (ghetofu @ Sun, Sep 2 2007, 12:38am)
Jsem zvedavy kdo ti objedna to pivo runnere

aby oni neobjednavali mě

Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:37am)
no dal to resit nebudu, sem rad, ze si z toho nic nedelas a jiste se premuzes a prijdes


sem ve svojem měste určitě přijedu

anyway kde asi přijedeš cirka ?

tě klidně počkam pokud budu stihat
This post was edited by Runn3r on Sep 1 2007 06:39pm