d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prima Recepty Od Boba ;) > hh
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 07:16am
Quote (alda @ Sun, Sep 2 2007, 01:03pm)
maslo sme tam taky dali biggrin.gif


maslo / cukr / ganja icon_pointr.gif kdz6 nechutna dat kakao vše obsahuje tuk tak gg
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 2 2007 08:37pm
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 2 2007, 01:16pm)
maslo / cukr / ganja icon_pointr.gif kdz6 nechutna dat kakao vše obsahuje tuk tak gg


z tohohle upeces tak maximalne hovinko vole biggrin.gif jestli to maj byt kolacky tak tam chybi mnoho ingredienci smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 5 2007 12:39pm
Quote (ghetofu @ Mon, Sep 3 2007, 04:37am)
z tohohle upeces tak maximalne hovinko vole biggrin.gif jestli to maj byt kolacky tak tam chybi mnoho ingredienci smile.gif


kolace z travky sou dobre .... docela se na nich frci pokud zrovna jako ja nejses ve skole a nevalis si na hodine programovani webgame a pak se schyzujes se svym tridnim ve tride jestli to na tobe nepozna biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 5 2007 11:03pm
Quote (alda @ Wed, Sep 5 2007, 06:39pm)
kolace z travky sou dobre .... docela se na nich frci pokud zrovna jako ja nejses ve skole a nevalis si na hodine programovani webgame a pak se schyzujes se svym tridnim ve tride jestli to na tobe nepozna biggrin.gif


Do školy hulit je svinstvo smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll