Quote (ghetofu @ Tue, 28 Aug 2007, 20:09)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.
tohle jsem teda jeste nejedl, ale prazene kobylky/sarancata jsou výýýýýbornéééé

nejdriv jsem se taky zdrahal, ale je to fakt bomba... mozna bych zkusil i to tvoje