d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 29 2007 04:51am
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 05:26am
Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 10:51am)
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif


a to jeste z pupku! biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 29 2007 05:48am
Quote (Leri @ Wed, 29 Aug 2007, 12:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 10:51am)
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif


a to jeste z chlpateho pupku!!!!! biggrin.gif


Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 29 2007 05:56am
Quote (otko @ Wed, 29 Aug 2007, 13:48)
Quote (Leri @ Wed, 29 Aug 2007, 12:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 10:51am)
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif


a to jeste z leriho chlpateho pupku!!!!! biggrin.gif


Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 29 2007 12:04pm
Quote (Karbec @ Wed, Aug 29 2007, 11:56am)
Quote (otko @ Wed, 29 Aug 2007, 13:48)
Quote (Leri @ Wed, 29 Aug 2007, 12:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 10:51am)
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif


a to jeste z leriho chlpateho zadku!!!!! biggrin.gif


Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 03:09pm
Quote (Josefista @ Wed, Aug 29 2007, 06:04pm)
Quote (Karbec @ Wed, Aug 29 2007, 11:56am)
Quote (otko @ Wed, 29 Aug 2007, 13:48)
Quote (Leri @ Wed, 29 Aug 2007, 12:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 10:51am)
citron je dobrej ale jenom s tequillou biggrin.gif


a to jeste z leriho chlpateho zadku!!!!! biggrin.gif


a to jeste chlupati buzeranti!
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 29 2007 04:56pm
Quote (ghetofu @ Tue, 28 Aug 2007, 20:09)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


tohle jsem teda jeste nejedl, ale prazene kobylky/sarancata jsou výýýýýbornéééé smile.gif nejdriv jsem se taky zdrahal, ale je to fakt bomba... mozna bych zkusil i to tvoje wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 29 2007 05:28pm
Quote (MrReaper @ Wed, Aug 29 2007, 10:56pm)
tohle jsem teda jeste nejedl, ale prazene kobylky/sarancata jsou výýýýýbornéééé smile.gif nejdriv jsem se taky zdrahal, ale je to fakt bomba... mozna bych zkusil i to tvoje wink.gif


vsechno je dobry kdyz se to dobre okoreni... pak uz ani nevis jak chutna to "maso"

This post was edited by Josefista on Aug 29 2007 05:28pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 29 2007 05:33pm
Quote (Josefista @ Wed, Aug 29 2007, 11:28pm)
vsechno je dobry kdyz se to dobre okoreni... pak uz ani nevis jak chutna to "maso"


já nevim nic já sem se jen v tomhle oboru vyučil biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 29 2007 05:52pm
Quote (Lua @ Wed, Aug 29 2007, 11:33pm)
já nevim nic já sem se jen v tomhle oboru vyučil biggrin.gif


ja jako ochránce přírody a životního prostředí tohle taky dělám rád.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll