Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 28 2007, 11:46am)
Quote (mortwatcher @ Tue, Aug 28 2007, 11:41am)
Quote (Leri @ Tue, Aug 28 2007, 11:38am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 28 2007, 09:45am)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 07:40am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 28 2007, 05:53am)
Jestli to bylo kvuli memu pindourovi tak se vam omlouvam

Ja bych to bral zase opacne

zavrely to kvuli tomu ze mely treba komplex z tveho sulinka

jojo, musim rict ze na maly batole ho ma poměrně vyvinuteho

gz fifky-OVA

we have to compare it right now

zas tak daleko bych to nehnal

ja taky ne ani si ted nemyslim ze bych byl nejak extra obdareny

Mno ale jako myslim ze na mimino si byl dobre obdareny

hold ted uz asi nedokazes jak si obdareny
