d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cze Scnl Ut Exp Runy > come in
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 27 2007 01:57pm
Quote (melcz @ Mon, Aug 27 2007, 06:04pm)
tak kde je ten undead ... gogo


ten undead sel na party a vratil se az tedka a navic ten trouba si myslel, ze to bude zitra sad.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 31 2007 08:31am
Co Dat UT lvl Dneska vecer v 20:00 ?

teda pokud sezenem hammery a necra


Tak napiste kdo muzete a jake postavy

nec/hama/leech

ja muzu max leechovat xd tak spoleham na Vas

This post was edited by Rakiii on Aug 31 2007 08:34am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 31 2007 03:49pm
u me by slo: nedele 20+.hod ... dnes uz asi ne, zitra mam sraz s lidma z gymplu, takze nedele wink.gif

hammer/nec + leecher (mozna 2nd leecher)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 06:57am
jsem pro neděli 20:00-21:00 ztačátek , ale dnes to nebudu hostovat, nemám čas.

jinak leecher here
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 07:11am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 12:57pm)
jsem pro neděli 20:00-21:00 ztačátek , ale dnes to nebudu hostovat, nemám čas.

jinak leecher here


mas pekneho tygra v signu
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 08:10am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Sep 2 2007, 02:11pm)
mas pekneho tygra v signu


dalo to práce, mrkni do profilu je tam toho víc, jo ten skiller sem zapomněl, večer ti písnu
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 08:21am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 02:10pm)
dalo to práce, mrkni do profilu je tam toho víc, jo ten skiller sem zapomněl, večer ti písnu


nespecha moc ale diky ze jsis vzpomel smile.gif mas rad tygry btw? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 08:26am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Sep 2 2007, 03:21pm)
nespecha moc ale diky ze jsis vzpomel smile.gif mas rad tygry btw? biggrin.gif


líbí se mi když je vektorovaný
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 08:28am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 02:26pm)
líbí se mi když je vektorovaný


tjn to se ti fakt povedlo wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 7 2007 01:01pm
hele mam dotaz budou se dělat eště nejáká ut? ja nejdřív potřebuju rush drua sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll